evliler evli bayanlar şuanki hayatınızdan memnunmusunuz

ben de evlendiğim için mutluyum eşimi de çok seviyorum..ama eşimin memleektindeyiz burayı hiç sevmiyorum.çok sıkılıyorum ve psikolojim bozuluyor sıkıntıdan..onun da burda sadece anne ve babası var.kardeşleri ilan uzakta.hiç eşimiz dostumuz yok yani..çok kötü bir durum..

mutluyum çünkü evliyim yeni sloganım

allahıma bunun için hep şükrederim..bana göre bir eşi karşıma çıkardığı için,dünya tatlısı ince ruhlu ve sağlıklı bir kızım olduğu için...evliliğim süper(allahım nazarlardan saklasın) keşke evlenmeseydim diye hiç aklımdan geçmedi..pişmanlık hiç duymadım..allah pişman etmesin...mutluyum ve mutlu olmak eşlerin elinde diye düşünüyorum...

allah kimseyi pişman etmesin çok şükür hiçbirzaman pişman olmadım allah utandırmasın kimseyi

ben 20 yasında ewlendım ama bazen dıyorumkı yıne keşke eşimle ewlenseydım ama 25 yada 2 yaslarında ewlenseydım dıyorum.eğitimim yarım bırakmasaydım keşke,unıversıteyıde bıtırseydım dıyorum,biraz calışıp paramı kazansaydım dıyorum,,,ama benım adam cok acelecıydı anam:)18 yasındayken tanıştık 19 yasında nişan,20de ewlilik,21de çocuk..aman herneyse hiçte pişman deilim.iyiki o benım bende onunum..........

bende eşimi tanıdıgım ve evlendigim için allah'a şükrederim hep, bekarlıgı özlerim ama arkadaslarım hayatım herseyım değiştiği için memlekette değilim burada 3 kişiyle görüşüyorum sadece yalnızım yalnızzzz sadece bu yüzden üzgünüm ama yinede eşim için değer onu seviyorum

dönem dönem her insanda olduğu gibi bendede oluyor tabikide,
hayatın getirdikleri,şartlar,aldıgımız sorumluluklar ...
pişmanmıyım? kesinlikle hayır eşimi çok seviyorum.
erken yaşta evlenmeninde vermiş olduğu sıkıntılarda cabası tabikide
birde üstüne gurbet eklenince..hani ne bileyim biaraz daha geç olabilirdi evliligim diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…