evli baynlar lütfen yardımcı olun kızlık zarı

loove

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2012
320
2
slm arkadaşlar evlenelı 1 hafta oldu kendımı kotu yanlız ve pişman hissediyorum benım sorunuma yardımcı olun lütfen ne yapacağımı şaşırdım kimseye anlatamıyorum evlendik gece on sevısme oldu kusura bakmayın acık yazıyorum sonra ben korkudan ağlamaya başladım çok korkuyordum esım deneyelım falan dedı aglayarak falan denedık bıraz cok kasıldıgım ıcın az bı gırdı gerısı gırmedı bende yeter sadece 1 gunluk mu evlıyız dedım ertesı gun rahat oturup kalkamadım ara verdık bır gun sonra balayına gıttık herdun bıraz denedık hergun bıraz daha gırıs oldu 2 gun once tam girdı ben ustteydim bırkac sanıyede hemen kalktım cok canım yandı cunku, sonra kan falan gelmedı sureklı soruyo nerde kan dıye ben cok kotu hıssettım kendımı ben kendımden emınım ama nasıl kanıtlıcam kustu benle 1 gun boyunca balayım rezıl oldu daha once zorla nısanlıyken surtunmeyle bırkac kez denemıstık sımdı pısmanım saskınım kımseye bısey dıyemıyorum nasıl ıspatlıcagımı bılemıyorum netten baktık son gun gırısten bırkac santım ıcerde dıyor ama kanama olmadı bugun doktora gıdecektım ama aıle cuzdanını goturdu daha kımlıgımde yenılenmedıgı ıcın gıdemıyorum nereye gırecegını bıle bılmiyordum o da cok bilgisiz bilmiyor dugunden once konusamadıkta netten araştırma fırsatımda olmadı o kadar kalabalık ve karmaşadan bu kan gelmez mi artık artık cinsel yaşam istemiyorum gururuma çok dokundu kac senedir beraberız güvenide yokmuş bana artık kus oldugu gece bana ağlama krızı geldı otelde agzıma gelenı soyledım yumusadı sarıldı falan affettirmeye calıstı kendını ama ben cok kırıldım. sabahta bugun doktora gıtmıcez mı dedım saçmalama dedi nette 7-10 gun ıcerısınde anlasılabılır yoksa anlasılmaz yazıyordu karışık oldu biraz kusura bakmayın ben ne yapmam lazım lutfen eleştırılerınızı sert yapmayın zaten cokmus durumdayım yorumlarınız benım ıcın cok onemlı sımdıden teşekkürler

slm arkadaşlar evlenelı 1 hafta oldu kendımı kotu yanlız ve pişman hissediyorum benım sorunuma yardımcı olun lütfen ne yapacağımı şaşırdım kimseye anlatamıyorum evlendik gece on sevısme oldu kusura bakmayın acık yazıyorum sonra ben korkudan ağlamaya başladım çok korkuyordum esım deneyelım falan dedı aglayarak falan denedık bıraz cok kasıldıgım ıcın az bı gırdı gerısı gırmedı bende yeter sadece 1 gunluk mu evlıyız dedım ertesı gun rahat oturup kalkamadım ara verdık bır gun sonra balayına gıttık herdun bıraz denedık hergun bıraz daha gırıs oldu 2 gun once tam girdı ben ustteydim bırkac sanıyede hemen kalktım cok canım yandı cunku, sonra kan falan gelmedı sureklı soruyo nerde kan dıye ben cok kotu hıssettım kendımı ben kendımden emınım ama nasıl kanıtlıcam kustu benle 1 gun boyunca balayım rezıl oldu daha once zorla nısanlıyken surtunmeyle bırkac kez denemıstık sımdı pısmanım saskınım kımseye bısey dıyemıyorum nasıl ıspatlıcagımı bılemıyorum netten baktık son gun gırısten bırkac santım ıcerde dıyor ama kanama olmadı bugun doktora gıdecektım ama aıle cuzdanını goturdu daha kımlıgımde yenılenmedıgı ıcın gıdemıyorum nereye gırecegını bıle bılmiyordum o da cok bilgisiz bilmiyor dugunden once konusamadıkta netten araştırma fırsatımda olmadı o kadar kalabalık ve karmaşadan bu kan gelmez mi artık artık cinsel yaşam istemiyorum gururuma çok dokundu kac senedir beraberız güvenide yokmuş bana artık kus oldugu gece bana ağlama krızı geldı otelde agzıma gelenı soyledım yumusadı sarıldı falan affettirmeye calıstı kendını ama ben cok kırıldım. sabahta bugun doktora gıtmıcez mı dedım saçmalama dedi nette 7-10 gun ıcerısınde anlasılabılır yoksa anlasılmaz yazıyordu karışık oldu biraz kusura bakmayın ben ne yapmam lazım lutfen eleştırılerınızı sert yapmayın zaten cokmus durumdayım yorumlarınız benım ıcın cok onemlı sımdıden teşekkürler

ilk ilişkide oluo canım bazen öle insan kendini kötü hissedebilio bu geçici durum keşke ilk gün ağladığında eşin ısrar etmeseymiş seni daha da soğutmuş çünkü bu öle olduya bittiye getirilicek bişey değil sonra ömür boyu yaşayacağın cinsel hayatın etkilenio acının psikolojik olduğunu düşünüorum bi öncekinde canım yandı yine olucak die ama burda asıl iş eşine düşüo anlayışlı ve sabırlı olması lazım ön sevişmeyi uzun tutun hakimiyet sende olsun ki kendini güvende hisset ve rahatla
şu erkekler 2damla kanla kafayı bozmuşlar gelmeyebilirdi belki esnek nerden bilicez tam giriş olduysa gelmesi lazımdı gelmediğine görede esnek bunda büyütülecek bişey yok canım

ilk ilişkide oluo canım bazen öle insan kendini kötü hissedebilio bu geçici durum keşke ilk gün ağladığında eşin ısrar etmeseymiş seni daha da soğutmuş çünkü bu öle olduya bittiye getirilicek bişey değil sonra ömür boyu yaşayacağın cinsel hayatın etkilenio acının psikolojik olduğunu düşünüorum bi öncekinde canım yandı yine olucak die ama burda asıl iş eşine düşüo anlayışlı ve sabırlı olması lazım ön sevişmeyi uzun tutun hakimiyet sende olsun ki kendini güvende hisset ve rahatla
şu erkekler 2damla kanla kafayı bozmuşlar gelmeyebilirdi belki esnek nerden bilicez tam giriş olduysa gelmesi lazımdı gelmediğine görede esnek bunda büyütülecek bişey yok canım

kan gelmedi bunu kafaya cok takıyor resmen aramıza soğukluk gırdı bende de sogukluk var artık gururum çok incindi nasıl bana güvenmez diye artık omur boyu suphe olacak ıcınde ben nasıl ispatlayabilirim 1 kere tam gırıs oldu daha denemedık olmayınca hala dua edıyorum bıdahakıne artık gelme sansı yok mu :..((

Canım lütfen üzülme yıpratma kendini. benimde başıma geldi ilk gecede olmadı. kendimi çok kastım ve korktum tıpkı senin gibi. bizde görüşerek evlenmiştik. eşim çok anlayışlı. bir kaç gün olmadı olana kadar denedik ama olmadı. ısrarla doktora gitmek istedim.eşim ben sana güveniorum gerek yok falan dedi ama yinede gitmek için ısrar ettim . zarım elastikmiş. bence muhakkak git baktır kendine. en azından için rahat eder. aynısı kuzenimin eşininde başına geldi.çok kavgalar ettiler çok tartışmalar çıktı ama kızın zarı elastikmiş. sonradan düzeldiler. bir olay daha biliyorum oda yine bir tanıdığımla ilgili. kız kendini kastığı için 7 saat uğraşmışlar 7 saatin sonunda olmuş. senin rahat olman çok önemli. dediğim gibi sakın üzülme.
sakın canını sıkma aşılacak şeyler bunlar.

aglamaktan gozumde bıseyler cıktı kafamda bırsuru seyler donup duruyor zaten dugunum sancılı gectı yok sızın taraf bızım taraf gergınlıkler altınları hepsını aldı kasaya koycam dıye ses etmedım ama en cok bu dokundu kendı eksıklı gıbı hissettiriyor bana evde ıslerı yapmak zorunda hızmetcıymısım gıbı davranıyor sert bır tavırla onu yap bunu yap getir götür evi temizle talimatlar veriliyor sanki beni cezalandırıyor hiç boyle tanımadım 10 senedir duvara toslamış gibi hissediyorum olmazsa birkaç kere daha denemek ve doktora gitmek

aglamaktan gozumde bıseyler cıktı kafamda bırsuru seyler donup duruyor zaten dugunum sancılı gectı yok sızın taraf bızım taraf gergınlıkler altınları hepsını aldı kasaya koycam dıye ses etmedım ama en cok bu dokundu kendı eksıklı gıbı hissettiriyor bana evde ıslerı yapmak zorunda hızmetcıymısım gıbı davranıyor sert bır tavırla onu yap bunu yap getir götür evi temizle talimatlar veriliyor sanki beni cezalandırıyor hiç boyle tanımadım 10 senedir duvara toslamış gibi hissediyorum olmazsa birkaç kere daha denemek ve doktora gitmek

cnm istediğin kadar dene zarın elastikse kan gelmeyecek daha çok yıpratacak seni. bence acilen birlikte bi jinekoloğa gidin madem onun için çok önemli bu zar. doktor ona zaten aöyleyecek zarının elastik olduğunu. ondan sonra sen başlarsın şunu getir bunu götür demeye. umarım yüzü kızarır özür diler senden. yoksa çok tatsız bi başlangıcı olur evliliğinizin.

kan gelmedi bunu kafaya cok takıyor resmen aramıza soğukluk gırdı bende de sogukluk var artık gururum çok incindi nasıl bana güvenmez diye artık omur boyu suphe olacak ıcınde ben nasıl ispatlayabilirim 1 kere tam gırıs oldu daha denemedık olmayınca hala dua edıyorum bıdahakıne artık gelme sansı yok mu :..((

git dr ispatla esnek mi değil mi öle çıkarsa napıak seni üzdüğüne ağlattığına değicek mi acaba beyefendinin fazla yüz verme canım koy tavrını sende
belki sonradan gelenler olmuştur canım ama ben bilmiorum duymadım da ilk gün gelen sonraki bikaç ilişkide de gelenleri duydum ama böle duymadım belki yaşayan vardır yardımcı olucaklardır sana

2 su damla kan icin su erkeklerin yaptigini anlamak zor hic mi yok guveni sana hicmi inanmiyo guvenmiyosa sevmesininde anlami yok zaten evlilik guven ve saygi temelinde kurulmazsa yurumez sevgide varsa tadindan yenmez bi evlilik olur zaten korkuyosun kasiyosun biraz rahatlamana yardimci olmaliydi tavrini koy bu konuda doktorada gideyim kendimi ispat edeyim yapma bence hic gururlu ol biraz

Canım çok üzüldüm ya... Yani gerçekten niyetin kötü olsa bu kadar üzülmezdim. Eşinin yaptığı çok yanlış ama.

Birçok genç kızın kızlık zarı doğumla yırtılıyor.

Bence birlikte doktora gidin doktor eşini bilgilendirsin. Ama ne olursa olsun bu tip bir şeyi ima etmiş olması bile çok kırıcı. Üzme tatlı canını her şey yoluna girince unutulur...

Son düzenleme:
kendısı gelmek ıstemıyor ben rapor yazdırır gösteririm ona artık yapcak bısey yok keske boyle olmasaydı nasıl yıpranmayayım bakıslarında bıle suphe var bır ıyı oluyor bıran aklına gelıyo bır tuhaf oluyor dun soyledım bız 10 sene ayrı kaldık ozlem cektık hep bugunu bekledık edebınle dur gecınıp gıdelım yeter artık falan dedım ben nasıl davranmalıyım kestıremedım uysal mı olmalıyım yoksa dık durup lafını vermelımıyım o zamanda saygısız bır ortam olusuyor hatta dun geldık balayından evde cop unutmus daha once kendı kaldı bıraz ben baska seırde oldugum ıcın ben lavabodayım bana bagırıyor bocek basmıssın cop unutmussun dıye kendı temızledı bende neoluyo sana kendın unutmussun dedım ben balayına gıtmeden 1 gun kaldık dısarda yedık onun copunu posette attım dedım yanı anlıcağınız bahane arıyor bende sıkıldım ve uzgunum bu durumdan kafam karısık evlı arkadaşlar bu oterıte yarısmasında ben ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım

kendısı gelmek ıstemıyor ben rapor yazdırır gösteririm ona artık yapcak bısey yok keske boyle olmasaydı nasıl yıpranmayayım bakıslarında bıle suphe var bır ıyı oluyor bıran aklına gelıyo bır tuhaf oluyor dun soyledım bız 10 sene ayrı kaldık ozlem cektık hep bugunu bekledık edebınle dur gecınıp gıdelım yeter artık falan dedım ben nasıl davranmalıyım kestıremedım uysal mı olmalıyım yoksa dık durup lafını vermelımıyım o zamanda saygısız bır ortam olusuyor hatta dun geldık balayından evde cop unutmus daha once kendı kaldı bıraz ben baska seırde oldugum ıcın ben lavabodayım bana bagırıyor bocek basmıssın cop unutmussun dıye kendı temızledı bende neoluyo sana kendın unutmussun dedım ben balayına gıtmeden 1 gun kaldık dısarda yedık onun copunu posette attım dedım yanı anlıcağınız bahane arıyor bende sıkıldım ve uzgunum bu durumdan kafam karısık evlı arkadaşlar bu oterıte yarısmasında ben ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım

cnm sessiz kal doktora gidene kadar. raporu alıp gel çarp suratına , bana günlerdir bunun için yapmadığını bırakmadın umarım şimdi biraz utanırsın de. hiç üstüne gitme, ben olsam konuşmam bile küs dururum raporu alana kadar.

Canim ben 4 yillik evliyim gururunu kalbini kirmis bu adam senin sen simdi gitcen raporu alcan sana guvencek evliliginiz mukemmel olacakmi saniyosun bi kere kirilmis duzelmez keske yasanmasaymis bunlar iyi dusun tasin ben olsam o raporu almazdim beni ne olursa olsun ki sevmiyosa sevmesin geregi yok ben uysalimdir genelde ama bu konuda dik basli olurdum

Bence mutlaka birlikte gidin doktora. Dünyanın bin türlü hali var bir gün karşına geçip kim bilir belki anlaştın sen doktorla derse şaşırmam.

Ayrıca alttan alma kesinlikle ne münasebet? Ama kavgada etme tabii. Muhatap olma...

Canim ben 4 yillik evliyim gururunu kalbini kirmis bu adam senin sen simdi gitcen raporu alcan sana guvencek evliliginiz mukemmel olacakmi saniyosun bi kere kirilmis duzelmez keske yasanmasaymis bunlar iyi dusun tasin ben olsam o raporu almazdim beni ne olursa olsun ki sevmiyosa sevmesin geregi yok ben uysalimdir genelde ama bu konuda dik basli olurdum
bana kalsa ben de almam ama o kapıyı da çarpıp çıkarım o evden. o adamla da bi daha işim olmaz. konu sahibinin böyle bi durumu yok. eğer o raporu almazsa kocası sürekli aşağılayıp kötü davranacak. raporu alamadın çünkü bakire değilsin bile diyebilir. ondan sonra ölür müsün adamı mı öldürürsün? raporu suratına çarpmadığı sürece kıza kendini suçlu hissettirmeye çalışacak. neden o kozu versin ki eline, raporuyla gelip al çerçevelet bak bak dur demek varken?

benden de gelmedi, eşim sormadı da, çünkü kana değil bana inanmalı. 1 aylık nişanlılıkla evlenmiş, görücü usulü falan olsa neyse, 10 yıldır seni tanıyan adamın bu tavrı çok ayıp. sakın alttan alma. dik dur.

ayrıca ilişkiye girenlerden geliyor kan, diktiriyorlar çünkü. kan gelmeyenler zarının elastik olduğunu bilmeyenler genelde. hala kan ile değerlendiren erkeklerde gram akıl yok.

zorla sana sürtünmeyle (bana çok komik ve garip geliyor şu sürtünme de neyse) sevişmeye zorlayan bir insancıkla neden evlendin?
kendini kanıtlamaya neden mecbur hissediyorsun ki sonuçta bakireymişsin?
ayrıca illa kan gelmek zorunda mıymış, elinin altında net var okusun bir zahmet
doktora gidip rapor filan alıp kendini küçük düşürme

arkadaşlar rapor almasın diyosunuz da bu adamın çenesi ve kaprisiyle nası başa çıksın ömür boyu? sürekli suçlayan aşağılayan bi adam olucak ve değişmeyecek. ha kimse istemez böyle bi kazmayla evlenmeyi. ama kavun gibi koklayıp alamadığı için şu an bu durumla başa çıkmak zorunda. herkes ister evlendiği adam öküzbaş çıkmasın. ama kazın ayağı öyle olmuyo bazen.

nasıl anlayışsız bi eşin var..sen ağlıyorsun o hala birlikte olmak için ısrar ediyor onu geçtim eğer bilinçsizse araştırsın kızlık zarı elastiki olan kadınlar var ya da hemen kan gelmeyen..nasıl suçlar seni hemen,çok garip.

eltimin kızlık zarı doğumda yırtlımış,kendisi söylemişti.yani bunlar olağan şeyler ama asıl sorun bu adamın bu derece anlayışsız olması.

Yahu gerçekten nasıl böyle bir şey için insan karısını kırabilir anlayamıyorum. Kim bilir nasıl perişan oldun. Kimseye de açıklayamıyorsundur. Ay dikkat et kendine lütfen... Kimse senden önemli değil.

X