Evli arkadaşlar 3 ihlas, 1 fatiha istiyorum

Zeynepp20

sen bu kalbe iyi geldin benden hiç gitme
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2012
2.679
3.375
Burda sadece kendime dua isteyemem biliyorum çünkü benim yaşadıklarımı yaşayan çok kişi var o yüzden evlenmek isteyip de evlenemeyen bütün Bekarlar için evli arkadaşlar 3 ihlas suresi, 1 fatiha okur musunuz? Birde" bütün bekarlara hayırlı evlilik nasip et ALLAHIM" diye dua istiyorum.HEPINIZDEN ALLAH RAZI OLSUN.....

Karşına hiç kimse çıkmadı mı canım merakımdan soruyorum yada sen mi seçicisin yaşın henüz geçmiş değil ama şimdikiler hep 18 19da evleniyor
Karşıma çok kişi çıktı ama olmadı canım,ya ben Hayır dedim ya karşı taraf yada aileler olmaz bu iş dedi . Seçici değilim tek ve en önemli arzum "beni çok sevsin " istiyorum yalan bir sevgi değil gerçek sevgiyi istiyorum

Demek ki senin kısmetin de seni bir yerlerde bekliyor canım takma diyeceğim ama insanın elinde değil ben asla evlilik düşünmezdim şimdiye kadar bir sevdiğim oldu istemeye geldiler ama olmadı. Şimdi insanlar baskı yapmaya başladı evlen, ne zaman evleniyorsun diye. İster istemez kafaya takmaya başladım.

okudum canım Rabbim tüm bekarlara hayırlısıyla sevebilecekleri ve sevilecekleri evlilikler nasip etsin...Aminnnn...

tüm bekarlara vesile olana ve kızkardeşlerimede okudum ALLAHım huzurlu mutlu sağlıklı ve bereketli yuva kurmanızı nasip etsin İNŞALLAH......HAYIRLARLA.....

şu mübarek cuma günü hürmetine Rabbim sizede tüm isteyenlere de hayırlı huzurlu mutlu yaşayabileceğiniz eş versin, tüm evlilere huzur mutluluk versin, bebek isteyenlere hayırlı imanlı evlatlar nasip etsin Aminnn

Okudum canım Allah kabul etsin
Biz de evlendik ama bebek sahibi olamıyoruz
Tıbben bir sorunumuz da yok.
Sizlerde bize dua edin lütfen

Çok güzel bir şeye vesile olmuşsun canım :) Rabbim tüm bekarların karşısına hayırlı kısmetler çıkarsın. Huzurlu, mutlu yuvaları olsun.

Okudum canım Allah kabul etsin
Biz de evlendik ama bebek sahibi olamıyoruz
Tıbben bir sorunumuz da yok.
Sizlerde bize dua edin lütfen
Inşallah en kısa zamanda hayırlı, sağlıklı bir evladınız olur.RABBIM evlat isteyenlere evlat , evlilik isteyenlere evlilik nasip etsin isallah

abdestimle dua ettim. rabbi inşAllah kabul eder hayırlı mutlu evliliğiniz olur inşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…