Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri evlenmekten korkuyorum :((

offoff

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2010
569
6
kızlar bu göğüs sorunu benm iyce psikolojimi bozmuş durumda.. inanın evlenmekten korkuyorum... ya eşim beğenmezse diye offf ... lütfen yardımmm :KK43:(((((((((( :KK14: :KK14: :KK14: :KK14: :KK14:

Canım ya eşin olacak kişi seni sadece göğüslerine bakarak sevmeyecek sonuçta. Biliyorum insan sorun yapıyor, benim de küçük ve büyüsün istiyorum ama inan bana o kadar önemli birşey değil. Ona bakılırsa bu başlığı takip eden herkesin beğenilmemiş olması gerekirdi :KK70:

bir vali leylayı görmüş.zaman sonra da mecnunla karşılaşmış.
vali'uğruna dağları dolaştığın leyla....! böyle miydi' demiş.
mecnun ' sen bi de benim gözümle baksan ona' demiş.

benimde gögüslerim çok küçük.75 beden bile büyük geliyor tam destekli kullanıyorum ama içi bomboş.
bende sorun yapıyorum.çünkü giydiğin kıyafet özellikle de iç çamaşırları ve gecelikler sütyensiz hiç güzel durmuyor.

ama eşim beni böyle beğeniyor ve böyle seviyor.hiç de sorun yapmaz.sadece ben kendi kendime sorun yapıp psikolojimi bozuyorum.

bu nedenle evlenmekten korkman anlamsız.ısırgan otunu kaynatıp gögüslerine sürenler var masaj yaparak.bende denemeyi düşünüyo sorun yapma...

ya kızlar ne biliym işte aslında düşününce evet gereksiz bir şeyi kafama takıyorum ama yine de engel olamıyorum bu düşünceye..:KK43:(
bu arda ısırgan otunu kaynatıp içmiştim ama günü gününe olan adetimi geciktirdi ben de bıraktım... hayıtı kullandım saç dökülmesi yaptı... offf her şeyi deniyorumm ama bi yeri düzeltelim derken başka şeylerden kabedicem diye korkuyorum ufffffff :KK43:(((((((((((((

canım önemli olan olduğun gibi sevmnesi değil mi zaten ?
hem büyütmek için elbette bi yöntem vardır ne olduğunu bilmek lazım

valla ben erkeklere kendimi beğendirmekten çok kendime güzel görünmek için istiyorum.tabiki erkekler için de gerekli ama önce benim mutlu olmam lazım. evli değilim ama kocam beğenmezse diye bi korkum yok.ona kalırsa biz de kaslı, atletik vücutlu,karizmatik,uzun boylu (her anlamda:82:) olsun istiyoruz. bu kriterlere uygun kaç erkek var acaba :KK3:

valla ben erkeklere kendimi beğendirmekten çok kendime güzel görünmek için istiyorum.tabiki erkekler için de gerekli ama önce benim mutlu olmam lazım. evli değilim ama kocam beğenmezse diye bi korkum yok.ona kalırsa biz de kaslı, atletik vücutlu,karizmatik,uzun boylu (her anlamda:82:) olsun istiyoruz. bu kriterlere uygun kaç erkek var acaba :KK3:

:)) ewet cnm haklısın ama ne biliym ya göğüs de bi kadında önemlii bi nokta :) :)

evlenince,bide çocuk doğurunca zaten büyüyecekler, benimde bekarken 75 bile büyük gelirdi şimdi 90 dar geliyor. çünkü hamilelikt, emzirmeydi, alınan kilolarıda hesaba katarsak hiç kafaya takılacak sorun değil canım. eninde sonunda büyüyecek:)))

ya kızlar ne biliym işte aslında düşününce evet gereksiz bir şeyi kafama takıyorum ama yine de engel olamıyorum bu düşünceye..:KK43:(
bu arda ısırgan otunu kaynatıp içmiştim ama günü gününe olan adetimi geciktirdi ben de bıraktım... hayıtı kullandım saç dökülmesi yaptı... offf her şeyi deniyorumm ama bi yeri düzeltelim derken başka şeylerden kabedicem diye korkuyorum ufffffff :KK43:(((((((((((((

bu hayıtı bırakınca dökülme de geçti mi cnm?

evlenince,bide çocuk doğurunca zaten büyüyecekler, benimde bekarken 75 bile büyük gelirdi şimdi 90 dar geliyor. çünkü hamilelikt, emzirmeydi, alınan kilolarıda hesaba katarsak hiç kafaya takılacak sorun değil canım. eninde sonunda büyüyecek:)))

bi tek ben korkuyorum sanırım bu yüzden evlenmekten :):)

benımde psıkoLojm bozuLmustu bu yuzden...sonra takmamaya basLAdım kafam rahat burdakı yontemLErı faLAn yapıyorum ıse yaraynLAr var takma bu kadar cok uzuLuyosan sLkon taktr yada yabancı sıteLErde kremLEr fLAn war tbı pana wars onLArdan sıprs edebıLırsın

benımde psıkoLojm bozuLmustu bu yuzden...sonra takmamaya basLAdım kafam rahat burdakı yontemLErı faLAn yapıyorum ıse yaraynLAr var takma bu kadar cok uzuLuyosan sLkon taktr yada yabancı sıteLErde kremLEr fLAn war tbı pana wars onLArdan sıprs edebıLırsın

senin sipariş ettiğin warsa ve işe yaradıysa ismini verir misin vnm ??

canım dambıllarla çalışma yap?
oda yoksa su şişeleri ile yap kaç beden takıyosun?

X