Evlenmek isteyenler icin

En sonunda hak yoluna dönmene çok sevindim.

Ayyyyy geldim kızlarrrr furkan 74 evet bu etkili ama ben günde 100 diye biliyorım bide ya fettah ve ya vedud da var duydum
100 furkan 74
100 fettah
100 ya vedud ağır olur mu
Kombine yaptım biraz ama hahahhsa yada biri bitince diğerine geçeriz
Aaaa 239121 ya fettahta var

Hangisini başlamak isterseniz ben uyarım

Canim 70 tane furkan 74 okuyalim simdilik sonra digerlerini okuruz

Arkadaş dua açmış ne gerek var ki dalga geçmeye ne gerek var gülücük emojileri koymaya

Evet arkadaş evlenmek adına konular acıyor Bdv de sık sık kendisi de bilir rainny bazen sert çıkıyorum yazıyorum uyarıyorum ama dalga geçmek nedir yani

Ama buraya dalga geçer gibi eziklemnin kucumseminin gülmelerin adı nedir arkadaşlar

Ister dua okur ister konu acar sitede farklı farklı kişiler var Bu arkadaşta böyle herkesin hakkında hayırlısını versin yaradan

Son düzenleme:
Fatiha ölülerin arkasından okunmaz mı?
SAdece Ölülerin arkasından okunmaz beş vakitte okunur istekler dilekler için okunur
Rabbimize sığınmak için okunur fatiha kısa süredir fakat fazileti çok büyük süredir

Kusura bakmayin yeni gordum baslayalim tabiii
B blueandblue
Alfabetik baslayalim dedim bugun senin icin okuyabiliriz arkadaşım

Ben kendi niyetime okudum Rabbim kabul etsin. Tez vakitte hayırlı eş ve evlilik vede bu evlilikten hayırlı evlatlar nasip eylesin. Amin amin amin ecmainn

Aa benim siram miydi ben diger arkadaşa okuyacagiz saniyordum Allah razi olsunn ben de kendi niyetime okuyayim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…