evlenme teklıfı=))

yapra_k

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2010
227
0
çoğunluk saçma bulmuş rahatsız olmuş ben duydum yan ıbuna benzer seyler paylaşmak ıstedım tepkılerınızı bılmek ıstedım kaldırdım kalmadı saçma dıycegınız bısı...

Son düzenleme:
nasıl yani okudugum dogrumu
ben sevgilimle bulusmaya gidecem bakacam ki o baska bir kızla öpüşüyorakannehir
ve sonra bana evlenme teklifi ediyor ben ne cevap veririm soru bumu ?

eğer buysa cevabımı vereyim de burda ağır kaçar şimdi ayak üstü banlanmayayım

pekı tam tersı olsa sızi gelıp bırı opse ve sevgılnız gorse empatı kurmak lazım kotu bısı tabıı ama aynısey sızın basınıza gelse karsındakının sana ınanmasını ısterdın dımı=))

Tuhaf bir hikaya evlenme teklifi ettiği kızı belerken bir başka kızla öpüşmeye cesaret etmesi çok tuhaf. Bu hakaye ya fake ya da çocuk haklı, diğer türlüsü çok mantıksız...

çocuk haklıysa sonuc ne olurdu kadın gelıp opmus zorla olay buysa pekı tepkılerınız ne olur hanımlar=)

Kadını tanıyıp tanımadığı önemli. Hiç tanımadığı bir kadının durup dururken elalemin adamını öpmesi tuhaf bence. Ama tanıdık bir kadınsa o kadının nereden bu cesareti bulduğu tartışılıp sonrasında karara varılabilir die düşünüyorum.

üstüste konu açıyorsun hepsi birbirinden anlamsız ve sırf konu açmak için açtığınıda
hiç çekinmeden itiraf ediyorsun
Allah aşkına kafa mı buluyorsun bizimle:nazar:

Şaka Gibi.. Hayatımda Bu Kadar Anlamsız Bi Konu Görmedim Sanırım!..

Böyle bir sorunun cevabını neden merak ettin ki ileride böyle birşey başına gelirse nasıl davranman gerektiğini bilesin die mi? sırnaşık şey

İlerde bir gün aynı yatakta yakalarsan, ona da zorla yaptı deme ihtimali yüksek. Durumu kurtarmak için bu sefer ne teklif eder bilemeyeceğim ama. CADIARZU

ederim tabi...

öyle ahlaklı, kişilikli, sapık olmayan, her çiçekten bal almayan... birini nerden bulacağım bi daha

alnımda salak mı yazıyor kabul etmeyeyim
naniknanik

benim icin farketmez istedigiyle öpüsebilir ben yinede onun teklifini kabul ederim...

dememizimi bekliyosunuz anlamadimki nasil soru bu
:eek:klava:

pekı tam tersı olsa sızi gelıp bırı opse ve sevgılnız gorse empatı kurmak lazım kotu bısı tabıı ama aynısey sızın basınıza gelse karsındakının sana ınanmasını ısterdın dımı=))

pardon ama beni durdugum yerde biri öpcek bende hödük gibi durucam öylemi
arkadaşım erkek arkadaşına iyi bak sen
diğer konularındanda görüyoruzda sen göremiyosun:umursamaz:

hangi şuursuz hangi beynini ekmekle yemiş insan helede kız
sevgilisi olmayan birini orta yerde öperki-tatlicadiarzu-

ay yaaa benimkinide öpüyolarsa :kızgın::kızgın::kızgın:
tutmayın beni :smiley-cool:

Heee hiç sormayın... Bütün kızlar da sağa sola bakıp nerede bir erkek vardır bi gideyim de zorlan öpeyim diye pusu kuruyorlardır...
Kim kimi uluorta yerde zorla öper ki.. Külahıma anlatsın onu...

oyy,yinemi bamya ,pardon yinemi kek yerine konuyoruz.kaydirigubbakcemile3
ama bu kadar olmaz. yapma kardeşim yeme bizi.. delikafadulden

X