Evlenme teklifi aldıktan sonra ayrılmak

Jffkfmf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2024
2
-3
2 yıllık bir ilişkim vardı.sevgilim evlenme teklifi etti 2 hafta sonra ayrıldık. Sebebi eskiden hoşlandığı kızı okadar savunduk sinir halinde S***** G** (Defol) dedim. Bunun için özür diledim anlamıyor. Tam tersi ilişkimizi arkadasları onaylarsa artk devam edeceğini söylüyor. İlişkilerde kavgalar normal değil mi kimin ilişkisi mükemmel ki. İlişkimize 3.4.5. Kişileri katıp sakin kalmamı bekliyor. Ve hepside beni kötülüyor. Bunlardan biride eskiden hoşlandığı biri. Ne kadar konusmak istesemde sanki onun hayatını maf etmişim gibi davranıyor. Madem maf ettim nie 3vlenme teklifi ediyorsn ve beni arkadaşlarının önünde küçük düşürüyorsun. Ve beni suçluyor hatam nerde burada anlamak istiyorum ama anlamıyorum

Nasıl bir sadakan varsa kurtulmuşsun bu deccalin arka bacağından. Önüne bak lütfen, ilk başlarda zorlasa da sonrasında çok iyi gelecek. Son olarak üstteki arkadaşıma katılıyorum ve sevmediğini ben de söylüyorum.

İlişkilerde kavgalar normal değil mi kimin ilişkisi mükemmel ki.
hayir normal degil
oldukca fazla insanin iliskisi mukemmel:)
en azindan ucuncu kisileri araya sokmadan, tartismalari insan gibi konusarak cozmeye çalışan, hayatindaki insana kirici sozler soylemekten imtina eden ve onu toplum icinde yermeyen coook fazla iliski var.
siz daha sevgiliyken saygi sinirlarini asmissiniz. bugun arkadaşını senden ustun goren yarin nişanda ailesini üstün görecek . isabet olmus ayrildiginiz.
bir kere teklifi kabul ettin diye evlensen daha kötü. yol güzel bir yere gitmiyorsa yolu birakmak en dogrusu

Aşırı boş beleş bi tip. Aileci adamdan bile bi yol olur, arkadaş ağzına bakandan olmaz. Arkadaşları hayatını yaşarken kesin ona soruyodur. Onay bağımlısı ezik tiplerden uzak durun.
Onay bağımlısı ezik tipler.. tam isabet olmuş.

görünen köy klavuz istemiyor ama sen bilirsin
uzaklaşman gereken bi tip , şuan hissettiğin korkunç duygular geçiyor benden söylemesi
ama bu adamın sürekli makine gibi sorun çıkarması geçmeyecek

2 yıllık bir ilişkim vardı.sevgilim evlenme teklifi etti 2 hafta sonra ayrıldık. Sebebi eskiden hoşlandığı kızı okadar savunduk sinir halinde S*** G (Defol) dedim. Bunun için özür diledim anlamıyor. Tam tersi ilişkimizi arkadasları onaylarsa artk devam edeceğini söylüyor. İlişkilerde kavgalar normal değil mi kimin ilişkisi mükemmel ki. İlişkimize 3.4.5. Kişileri katıp sakin kalmamı bekliyor. Ve hepside beni kötülüyor. Bunlardan biride eskiden hoşlandığı biri. Ne kadar konusmak istesemde sanki onun hayatını maf etmişim gibi davranıyor. Madem maf ettim nie 3vlenme teklifi ediyorsn ve beni arkadaşlarının önünde küçük düşürüyorsun. Ve beni suçluyor hatam nerde burada anlamak istiyorum ama anlamıyorum
Bu adamla evlenseniz sizi evde tek bırakıp sağda solda gezip tozar çok kıymetli arkadaşları ile, hakaretleri ilgisizliği de cabası. Bırakın defolsun gitsin cidden niye ısrar ediyorsunuz?
Başkaşarı yüzünden sizi kıran, üzen kimse ile olmayın.
Bence şükredin, evlendikten sonra gösterseydi bu yüzünü?

2 yıllık bir ilişkim vardı.sevgilim evlenme teklifi etti 2 hafta sonra ayrıldık. Sebebi eskiden hoşlandığı kızı okadar savunduk sinir halinde S*** G (Defol) dedim. Bunun için özür diledim anlamıyor. Tam tersi ilişkimizi arkadasları onaylarsa artk devam edeceğini söylüyor. İlişkilerde kavgalar normal değil mi kimin ilişkisi mükemmel ki. İlişkimize 3.4.5. Kişileri katıp sakin kalmamı bekliyor. Ve hepside beni kötülüyor. Bunlardan biride eskiden hoşlandığı biri. Ne kadar konusmak istesemde sanki onun hayatını maf etmişim gibi davranıyor. Madem maf ettim nie 3vlenme teklifi ediyorsn ve beni arkadaşlarının önünde küçük düşürüyorsun. Ve beni suçluyor hatam nerde burada anlamak istiyorum ama anlamıyorum

Allah seni korumuş hala peşine geziyorsun.

X