Evlenip bedeni açmaktan korkmak

Gunes1111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2022
161
75
Merhaba,

Evlilik isteyen ama hayatında biri olmayan biriyim. Ama bir yandan da evlilikten yana korkularım var.
Bedenimi birine açmaktan korkuyorum. Çirkin yerlerimi bu kadar açık seçik göstermekten korkuyorum çekiniyorum. Vücudumun hemen her yeri tüylerle kaplı. Lazer yetişmiyor. Ki bazı bölgeleri lazer artırıyor (yüz boyun) gibi. Kulak mememde bile, göğüs ucumda bile tüyler var.
Keloid problemim var. Google'da aratırsanız görürsünüz. Omuzlarım hep kapalı giyiniyorum. Açık giyinsem bakıyorlar soruyorlar. 8-9 tane keloidim var.

Göğüslerim yok denecek kadar düz.
Cildimde bir hücre yüzünden kahverengi döküntüler var. Göğüs sırt full dolu. İlaç kullansam geçiyor bir iki aya yine başlıyor. İlaç kullanmaktan sıkıldım sürekli. Zararlı ilaçlar çünkü. Sürekli kullanılacak ilaçlar değil.
Sevdiğim erkeğe bu hallerimi nasıl göstereceğim bilmiyorum. Utanıyorum. İstemiyorum. İçten içe benden igrenmesinden korkuyorum.

Kendimle barışmayı deniyorum ama bir yanla barissam diğer yan olmuyor. Yani hem memesiz hem kıllı hem lekeli hem keloidli bir kadınım. Dışarda ne biçim bebek gibi kızlar var.
İnsan karısı öyle biri olsun ister belki benden utanır. Utanan igrenen almasın diyeceksiniz. Haklısınız. Ama ya öyle biri yoksa. Ben de sevmek sevilmek yuva kurmak istiyorum.

.

Ya onlar çirkin de hep bebek gibi kız istiyorlar. Maşallah şimdiki kızlar da hepsi bebek gibi. Ben yanlarında böyle ucube gibi kaldım
Sen kendine böyle yaparsan asıl kimse sana değer vermez. Sen kendini kabul edeceksin seveceksin. Beni seven de böyle sevsin diyeceksin. Özgüven saydığın tüm olumsuzluklardan daha önemli

Ya onlar çirkin de hep bebek gibi kız istiyorlar. Maşallah şimdiki kızlar da hepsi bebek gibi. Ben yanlarında böyle ucube gibi kaldım
ay kim bebek gibi
yazın sahilde 1 tane düzgün vücutlu insan göremedim :KK70:
erkekler göbekli kıllı
kadınlar selülitli bıngıl bıngıl
keloidler için bişey yapılamıyor mu? onlar sanki en çok canınızı sıkan gibi.

Gerçekçi olmaktan yanayım güzelleme yapmayacağım ki sizde yapsak bile inanmayacaksınız belirtmişsiniz zaten. Kendinizle barışamıyorsunuz madem değiştirin elden geldiğince ; meme için silikon yaptırın birikim yapıp sonuçta kendinize yatırım. Lazer seanslarınıza alternatif olarak iğne epilasypn vs deneyin yetişmediği yerde ağda veya epilatör. Kendi bakımınıza daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir onu göze alacaksınız mecbur. Keloid için kremler de varmış denediniz mi? Son aşamada onun için de bir plastik cerrahtan fikir alsanız ?

Ya kimse partnerimde şu kusur olsun bu problem olsun demez tabi ki ama herkes her istedigine ulaşamiyor. Erkeklerin de hepsi cok guzel kizlarla olabilecek durumda degiller.
Sonunda olay "ruhunu sevdim" kismina doğru gidiyor mecbur. 😄😄😄 Herkes kendine gore birilerini bulur dert etmeyin
İnşallah sağ olun❤️

Merhaba,

Evlilik isteyen ama hayatında biri olmayan biriyim. Ama bir yandan da evlilikten yana korkularım var.
Bedenimi birine açmaktan korkuyorum. Çirkin yerlerimi bu kadar açık seçik göstermekten korkuyorum çekiniyorum. Vücudumun hemen her yeri tüylerle kaplı. Lazer yetişmiyor. Ki bazı bölgeleri lazer artırıyor (yüz boyun) gibi. Kulak mememde bile, göğüs ucumda bile tüyler var.
Keloid problemim var. Google'da aratırsanız görürsünüz. Omuzlarım hep kapalı giyiniyorum. Açık giyinsem bakıyorlar soruyorlar. 8-9 tane keloidim var.

Göğüslerim yok denecek kadar düz.
Cildimde bir hücre yüzünden kahverengi döküntüler var. Göğüs sırt full dolu. İlaç kullansam geçiyor bir iki aya yine başlıyor. İlaç kullanmaktan sıkıldım sürekli. Zararlı ilaçlar çünkü. Sürekli kullanılacak ilaçlar değil.
Sevdiğim erkeğe bu hallerimi nasıl göstereceğim bilmiyorum. Utanıyorum. İstemiyorum. İçten içe benden igrenmesinden korkuyorum.

Kendimle barışmayı deniyorum ama bir yanla barissam diğer yan olmuyor. Yani hem memesiz hem kıllı hem lekeli hem keloidli bir kadınım. Dışarda ne biçim bebek gibi kızlar var.
İnsan karısı öyle biri olsun ister belki benden utelerır. Utanan igrenen almasın diyeceksiniz. Haklısınız. Ama ya öyle biri yoksa. Ben de sevmek sevilmek yuva kurmak istiyorum.

.
Seven sevdiğine o gözle bakmıyor emin ol. Abimin aile arasında çok meşhur bir sözü var,karısından bahsederken gözlerini belerte belerte açıp " ah ah x ' i bir de bu gözlerden görseniz " der. O yüzden kendine özgüven yükle seven kılı,tüyü, vücuttaki kloroidi takmaz.

Kaç yaşındasın? Killanma sorunu hormonal olabilir, onu çözdükten sonra lazer daha etkili olur. Meme kısmına çok net diyebilirim ki büyük seven olduğu kadar özellikle küçük seven de var, ki o biraz da kiloyla sporla ya da doğumda buyuyebilir. Ama asıl demek istediğim, bir erkek işin sonu cinsellikse sağına soluna nerdeyse hiç bakmıyor 😂 buna uygun bir laf da var ama burada yazamıyorum 😅

Çirkinlik de değil benimkiler. İticilik. Kıllı kadını kim sever ki. Gogussuz kadını hangi erkek ister:KK43:

Benim gögüsüm de kücük. Hatta "onlarla nasil emzireceksin diye düsündüm" diyen bile oldu. :KK70: DNA havuzundan babama cekmisim. Yani devamli epilasyon felan yapiyorum. Yani siz tek böyle seylerle dertlenmiyorsunuz. Milyarlik ekonomi dalı bunlar :KK70:

Gerçekçi olmaktan yanayım güzelleme yapmayacağım ki sizde yapsak bile inanmayacaksınız belirtmişsiniz zaten. Kendinizle barışamıyorsunuz madem değiştirin elden geldiğince ; meme için silikon yaptırın birikim yapıp sonuçta kendinize yatırım. Lazer seanslarınıza alternatif olarak iğne epilasypn vs deneyin yetişmediği yerde ağda veya epilatör. Kendi bakımınıza daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir onu göze alacaksınız mecbur. Keloid için kremler de varmış denediniz mi? Son aşamada onun için de bir plastik cerrahtan fikir alsanız ?
İgneliye de gidiyorum ama başa çıkmıyor. Tüm vücut baştan aşağı gitmem lazım. Hem iğneli de kelodi tetikliyor. Keloid aldırsam yerine büyük ihtimalle yenisi çıkacak dediler.

Benim gögüsüm de kücük. Hatta "onlarla nasil emzireceksin diye düsündüm" diyen bile oldu. :KK70: DNA havuzundan babama cekmisim. Yani devamli epilasyon felan yapiyorum. Yani siz tek böyle seylerle dertlenmiyorsunuz. Milyarlik ekonomi dalı bunlar :KK70:
Ben de bazen anne bile olamam diye ağlıyorum :')

X