Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri evlenince cinsellikte gögüsler diriliğini kaybeder

denizderya123

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2009
178
14
40
selam arkadaşlar bekarken el değmeyen göğüsler evlendikten sonra cinsellikte diriliğini kaybedip, sarkma seklinde bozulma yaşanırmış birde çocuk yapınca emzirilen bebekte rolunu oynarmış ne kadar doğru bilemiyorumm ama ben evlensem dahi ilk gün ki gibi olması için hangi tetbirleri almalıyız?? sütyen takmak iyi biseymi giyemezsek sarkma yapar mı giyincede kanser riksi olurmuş diyede gazetelerde okumuştum bilenler bilmeyenlere yardımcı olursa çokk sevinirim

Evlenince göğüslerin sarktığı filan hikaye. Ama emzirdikten sonra eski diriliğini korumadığı bir gerçek. Bunun içinde kermitin dediği gibi soğuk suyla masaj yapacaksın (dayanabilirsen tabi) Masaj, masaj, masajzemuszemus

Son düzenleme:
Al bir şehir efsanesi daha,halbuki tam tersi göğüsler daha diri olur... merak etme evlenince masaj gibi gelir ama çocuk konusunda biraz sarkma oluyor...Forumda toparlamak için bir çok yöntem konuşuluyor canım bir kaçını uygulayabilirsin zamanı gelince...

Ewlneince değilde çocuk olduktan emzirdikten sonra sarkar diye düşünürorum aslında zamanla çok çocuktan dolayı deforme olur diye biliyorum benyerimseniben

ben ewlenince gögüs büyürmüş die biliyorum ama ewli hanımlara sormak lazım tabi varmı büyüyen arkadaşlar tek umudum o kaldı artık :KK70::KK70::KK70:

çocuk emzirirsen sarkar diye biliyorum ben.şuan hamileyim ve inşallah emzirdikten sonrada hep şuanki gibi kalır :)

bence olucak diye bisey yok yapiyada bagli
7yillik evliyim xl larima hicbisey olmadi 3bucuk yildirda anneyim yine bisey olmadi

walla benimki sadece dolgunlaştı ama hala dikler :kedi:

ama emzirme olunca olabilir ..
özellikle 2.ci couktansonra

Ewlneince değilde çocuk olduktan emzirdikten sonra sarkar diye düşünürorum aslında zamanla çok çocuktan dolayı deforme olur diye biliyorum benyerimseniben

Tabiiki yani sonuçta ne alaksı var elleniyor diye göğüs mü sarkarmış, tam tersi göğüslerin dolgunklaşması için masaj öneriliyor yani adam kalkıpda köfte yoğurur gibi göğüsü mıncıklamaz herhalde :O
ben ewlenince gögüs büyürmüş die biliyorum ama ewli hanımlara sormak lazım tabi varmı büyüyen arkadaşlar tek umudum o kaldı artık :KK70::KK70::KK70:

Bir farkı olmaz belki hormonlar daha düzenli çalışmaya başladığı için 1-2 cm farkeder ama bu da görüntüde pek bir şeyi değiştirmez...

walla benimki sadece dolgunlaştı ama hala dikler :kedi:

ama emzirme olunca olabilir ..
özellikle 2.ci couktansonra

Bencede, zaten ilk çocukta pek problem olmuyor gördüğüm kadarı ile...

bende evlenince büyür diye biliyorum elleniyoya falanya hareket ediyo büyüyo tabi ama soğuk duşta etkili gerçekten her banyodan sonra yapmak lazım arada deniyorum bende ..

valla evlenmeden önce pek bi hayat yoktu benimkilerde, şimdi ise ben bile hastasıyım, hiç bişi için olmasa bile göğüslerimin güzelliği için iyiiki evlenmişim MAŞAALLAH TAŞ GİBİ TAŞ:lepi:

Hahahaa demekki hormonlar tam kapasite çalışmaya başlamış canım, nazar değmesin...

benimde evlendikten sonra biraz büyüdüler gerçekten taş gibi olmuşlardı ama çok fazla emzirmememe rağmen çocuk etkiliyor gerçekten hele bikaç çocuktan sonra düşünemiyorum.

anaaammmm evlenesim geldi yavvv tutmayın benii ohhhh hemde bedava masajj alete falan gerekte yokk ve taş gibimm memişlerr delikafadulden delikafadulden delikafadulden

evet sen uzmanmışsın bende 2 senelik evliyim kızımı 5 ay emzirdik göğüslermiş sarktı ve içi boşaldı oysa taş gibiydi.....

ayy çok üzüldüm yemin ederim
erkeklerin bize yaptığı herşey iyi,mucizevi
spermleri bile,bize dokunmaları bile :kahve:

X