Anket Evleneceğiniz insanda ilk hangi özelliği ararsınız?

Evleneceğin erkekde ilk aradığın özellik?

• Yüksek tahsilli

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
hepsinide ararım amaaa dürüstlük ve vicdan olmadımı hiç bir nitelik hiç bir işe yaramaz. düşünsenizde zengin yüksek tahsilli yakışıklı bir adam ama yalancı, vicdansız... ömür geçer mi ya insan 1 yılda 10 yıl kadar yaşlanır

ben evliyim ama evlenirken eşimde oturup kalkabiliyormu? konuşması nasıl. dürüstlük önemlı ayrıca
tabiki bakış ve gülüşte insanı ele verir tabiiki çok iyi düşünmek lasım bir ömür boyu geçireceksin ve ben iyi seçim yaptığıma inanıyorum

Herseyden birseyler olmasi lazim, cok yakisikliyi ne yapim konusmayi bilmese veya cok capkinsa,
cok zengin olur ama ot olur, hos görülü olur ama kendine güveni olmasa neye yarar, yani bir zincir gibi her halkadan alim ben:)))
Vicdan , anlayis, dürüst, sorumluluk sahibi, yakisikli,
zevkli, romantik, para, caliskan, agizi laf yapsin, evde yardim etsin,
yatak da iyi olsun, iyi ailesi olsun, simdilik bunlar aklima geliyor.

dürüstlüğü... benim eşimde ilk dikkatimi çeken şey buydu. detaya girmeyeceğim ama yaşadığım bir olay onun ne kadar dürüst ve doğru bir insan olduğunu kanıtladı. bu beni çok etkilemişti...

Herseyden birseyler olmasi lazim, cok yakisikliyi ne yapim konusmayi bilmese veya cok capkinsa,
cok zengin olur ama ot olur, hos görülü olur ama kendine güveni olmasa neye yarar, yani bir zincir gibi her halkadan alim ben:)))

mükemmel erkek dedikleri bu olsa gerek. bulan varmı?

hahahay bulsam keske, nerdeeee,
ben bulamam bende sans yok, ama belki o beni bulur:))))hhehehe

Kesinlikle vicdanli ve merhametli olmasi benim icin önemli..
Bunlar zaten saygiyi sadakati beraberinde getirir diye düsünüyorum :kahve:

Hee zengin de olursa hayir demem tatlicadiarzu

Mümkünse bende alıyım öyle biri........yerimseniben

çok zengin erkek çapkın oluyo derler, malum akbaba çok oluyo etrafta. bence erkeğin bizi seveni ve dürüst olanı makbul. bir de yerinde tutumlu olmalı, saçıp savanı da hiç iyi değil. zenginliktense böylesini tercih ederim şahsen.. tip de önemli aslında bir yerde yaani.. :)

herşeyden olmalı dürüst,saygılı,cömert,düzgün giyinmesini otrup kalkmasını konuşmasını bilmeli,birazda parası olabilir çok seçiciyim evde kalcam yaw tatlicadiarzuşakkıdı

empati...kesinlikle empati....bi insan kendisine yapılmasını istemedigi şeyi başkasına yapmıcak ya....bi de ben cok konusan,her seye konusan erkegi sevmiyorum,her muhabbetin içinde olan erkege gıcıgım....erkek dedigin biraz agır oturaklı olucak,on kere düşünüp bir kere konusucak....

X