Evlendim...

hayat_var

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
40
0
selam kızlar

şaşkınım ve şaşkınlığımı nasıl atacağımı bilmiyorum çünkü dün evlendim. nikah kıyıldı yani. aslında bende şaşkınım ama mutluyum da. 28 ağustos ta düğün yapıyoruz. henüz yapılacak düğün için hiçbir hazırlık olmamasına rağmen :)
baştan sona kadar anlatmak istiyorum umarım sıkılmadan okursunuz. nişanlımdan ayrıldıktan sonra tanıştığım insanla da tam anlamıyla anlaşamadık yani o çok çok çok fazla sakindi, çok iyiydi ama bir ömrü onunla geçiremeyeceğimi anlamış bunu da ona anlatmıştım ki o da anlayışla karşıladı.
bir hafta geçmeden sipariş verdiğim takıyı almak için sarrafa gittim sarraf aile dostumuz bana evlilik niyetiyle biriyle tanışmak istermisin diye sordu bende olur dedim ama umudum da yoktu açıkcası. sonra ona haber uçurmuş ve geldi. akşamüzeri iş çıkışı göl kenarına gittik birlikte ve inanılmaz bir elektrik. çok başka bi duyguydu yaşadığım. ve tanıştıktan sadece 3 hafta sonra yani dün nikahımız kıyıldı. ve 28 inde küçük bir düğün yapıyoruz. ve ben antalya ya yerleşiyorum çünkü onun bütün hayatı antalya. ki bende seviyorum antalyayı. annem benim adıma çok mutlu. babamı gizliden ağlarken gördüm içim burkuldu ama mutlu olduğumu biliyor.
ne aramızdaki yaş farkı düşündürdü beni (16 yaş var) nede daha sonradan öğrendiğim maddi durumu. çalışmamı istemiyor ki bende istememeye başlamıştım (öğretmenlik mezunu olmama rağmen öğretmenlik yapamıyorum kpss dediğimiz sınav yüzünden) ve çok mutluyum. mutluluğumu da sizlerle paylaşmak istedim.

DARISI BÜTÜN BEKARLARIN BAŞINA..

hepimizin mutluluğu daim olsun canlarım.....:içelim:

Son düzenleme:
insanın kısmetiyle ne zaman nerde karşılaşcağı
belli olmuyor cnm hakkında hayırlısı
olsun sen mutlu isen sorun yok ömrün boyunca mutlu ol
cnm darası berkarların başına

aaaaaaa nerdeeeen neereyeeeee bende seni merak ediyordummmmm... UMARIMM ÇOK ÇOKÇOK MUTLU OLURSUNNN CANIMMMMM HAYIRLISI OLSUNNNN Bİ YASTIKTA KOCAYIN İNŞALLAHHHH YÜZÜNDEN GÜLÜMSEME EKSİK OLMASINNN

aaaaaaa nerdeeeen neereyeeeee bende seni merak ediyordummmmm... UMARIMM ÇOK ÇOKÇOK MUTLU OLURSUNNN CANIMMMMM HAYIRLISI OLSUNNNN Bİ YASTIKTA KOCAYIN İNŞALLAHHHH YÜZÜNDEN GÜLÜMSEME EKSİK OLMASINNN

değil mi? 7 ay önce salya sümük ağlıyodum burda napcam ben diye:) ama şimdi mutluyum canım yaa. internette gelinlik bakıyorum haldır huldur onun yanında davetiye. pazartesiye davetiye işini halletmem gerek sağolsun matbaacı arkadaşım araya sıkıştıracak benim davetiyeleri ama model bulamıyorum model bulsam yazısını koyamıyorum:) sağolsun çok sevgili eşim bu konuyu bana bıraktı :)
ve güzel dileklerin ve duaların için teşekkür ediyorum
darısı seninle ufuğun başına.....

değil mi? 7 ay önce salya sümük ağlıyodum burda napcam ben diye:) ama şimdi mutluyum canım yaa. internette gelinlik bakıyorum haldır huldur onun yanında davetiye. pazartesiye davetiye işini halletmem gerek sağolsun matbaacı arkadaşım araya sıkıştıracak benim davetiyeleri ama model bulamıyorum model bulsam yazısını koyamıyorum:) sağolsun çok sevgili eşim bu konuyu bana bıraktı :)
ve güzel dileklerin ve duaların için teşekkür ediyorum
darısı seninle ufuğun başına.....

AMİNN CANIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BU GÜZEL DİLEĞİN İÇİNN... artık mutlu ol çünkü fazlasıyla hakediyorsunnnn artık hayatın varrrrrr artık senin için hayat varr yeniden başlıyor herşey 28 ağustosta yeni hayatına ilk adımı atıyorsunnn
hihoyyyt:nazar::içelim:a.s.

AMİNN CANIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BU GÜZEL DİLEĞİN İÇİNN... artık mutlu ol çünkü fazlasıyla hakediyorsunnnn artık hayatın varrrrrr artık senin için hayat varr yeniden başlıyor herşey 28 ağustosta yeni hayatına ilk adımı atıyorsunnn
hihoyyyt:nazar::içelim:a.s.

tufan'ın hayat'ı oldum :)

insan hakkaten inanamıyor bazen inanmak için kendimi çimdiklemekten bacağımı morarttım ya:emir_bebek::emir_bebek:hihoyyythihoyyyt:CüvCüv::CüvCüv:

tufan'ın hayat'ı oldum :)

insan hakkaten inanamıyor bazen inanmak için kendimi çimdiklemekten bacağımı morarttım ya:emir_bebek::emir_bebek:hihoyyythihoyyyt:CüvCüv::CüvCüv:

pşşt çek elini bakimmm tufan eniştem kızar yooksa morartma o bacaklarınıı inan inan asıl 28 ağustos sabahı başlicak senin heyecanın ve 29 sabahı tufan eniştemin yanında uyandığında tamamen inanıcaksınn
:nazar:

selam kızlar

ne aramızdaki yaş farkı düşündürdü beni (16 yaş var) nede daha sonradan öğrendiğim maddi durumu. çalışmamı istemiyor ki bende istememeye başlamıştım (öğretmenlik mezunu olmama rağmen öğretmenlik yapamıyorum kpss dediğimiz sınav yüzünden) ve çok mutluyum. mutluluğumu da sizlerle paylaşmak istedim.

DARISI BÜTÜN BEKARLARIN BAŞINA..

hepimizin mutluluğu daim olsun canlarım.....:içelim:

tebrik ederim.Allah pişman etmesin.
de şuna takıldım ben....
ne 16yaş umurumda diyosun,nede sonradan öğrendiğim maddi durumu.çalışmayacaksında üstelik.ve yeni bir şehir...
birazz fazla risk almıyormusun?

X