evlendikten yıllar sonra ilk aşkınızla karşılaşsanız ne hissedersiniz?

karin25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2008
65
0
ben bu duyguyu birebir yaşadım arkadaşlar. çok enteresan bir durumdu. yıllar önce deli gibi aşık olduğumu zannettiğim adamla, evlendikten sonra karşılaştım. bana göre ah almamak gerekiyor. beni ve belkide bilmediğim birçok insanı üzmesinden kaynaklı mutlu olamamıştı. yalnızdı. evlenmiş ayrılmış bir çocuğu vardı. ben çok mutluydum çok sevdiğim gerçekten aşık olduğum biriyle evlenmiştim. ve bunu onada söylemiştim konuşma esnasında. pişmandı. aslında benimde onun ilk aşkı olduğunu ve benimle evlenmek istediğini itiraf etti. ama bu sözler ne gariptirki beni sadece onore etti okadar. birde tabii intikam duygusu. öcümü almış gibi hissettim. ne kötü değilmi?? benmi garibim yoksa sizde böyle birşey yaşadınızmı??:enbuyukkk:kaydirigubbakcemile3

böyle bişey yaşamadım ilk aşkım nişanlım Allah'ım kısmet edersede son aşkım olacak:Saruboceq:

böyle bi durumla karşılaşsaydım selamını alır geçerdim
önemli olsaydı zaten hayatımda olurdu konuşmaya gerek yok

tuhaf olurdu sanırım ınsan:1closedeyes:ama onemlı olan evlı oldugun kısının senın askın olması dıger herkesı sana unutturması :lepi: dıgerlerınede mutluluk dılemekten baska bır sey kalmıyo sanırım:mymeka:

karşılaştım binlerce kez çünkü ilk aşkım kocam:asigim:kaydirigubbakcemile5

benimde ilk aşkım ve inşallah son aşkım eşim...
ama öyle bir olay yaşasaydım,normal biri gibi selam verirse sadece selamını alırdım..
o kadar...
yani hiçbirşey hissetmezdim herhalde..
sevgiler...

Birkaç sene önce ortak bir arkadaşımızın düğününde karşılaştım.
Vallahi hiç birşey hissetmedim.
Hatta kendi kendime, hay benim zevkime bile dedim.:bbo:

Karşılaştım ve hiçbir şey hissetmedim.
Geçmişe fazla takılan biri değilimdir.

Bilmem ki ne hissedilir yada birşey hissedermiydim ?
Sanırım hissetmem çünkü eşime çok aşığım ve onunla çok mutluyum.
Zaten aşk çok büyük ve doğru olsaydı yanımda o olurdu.
Ama belki bakıp aa ne kadar yaşlanmış derim görürsem
:roflol:

benim eşimden önceki ilişkilerim hep yanlışmış... zaten hepside hüsranlı bitti,hafızamda kötü kaldı....karşılasırsam bigün sanırım tepkisiz,hissiz bi tablo çizerim.....

Bilmem, $ok olurum sanirsam :1shok:
Benim "ilk ask" diye nitelendirdigim kisiyle farki kosullarda tanistim da,pat diye karsimda görsem biraz tuhaf olur sanirim.. Tabii ki ona karsi artik bisey hissettigimden degil, yerini fazlasiyla dolduran biri oldu Allah´ima cok sükür :asigim:

evli değilim...
hala ilk aşkıma aşığım,6 senedir..ayrı olmama rağmen; şu an düşünüyorum herhalde deli gibi eve gelince zırlardım...

ama kocişkom olunca,ki severek aşık olarak evlenirsem bakmadan geçerim valla...
çok acı verdi çok.. :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava:

eşimle beraberken karşılaştım ilk aşkımla, ama hayalperest değilimdir, umursamadım ya da geçmişi hatırlamadım bile.

Ayrıldıktan sonra herhengi biri halini alır sevmişte olsam...
Hiç bir şekilde etkilemez beni artık onu görmek...
Mümkünse de görmeyeyim...
Lazım değil...

allahın adaletı dunyayı kusatmıstır
ıste adalet bu
bende olsam çatlatırdım
her ıste bı hayr vardır derler
karısını bosamıssa deefosu vardır zaten
ah ah hayat bazen coook garıp
ıstedıklerımızı bıze vermez bazen ama bu bızım ıcın daha hayırlıdır aslınd bende coooooooooooook mutluyum esım coooooook anlayıslı cnım benım
ısten yorgun argın gelıyo bana cay koyuyo yemek getırıyo vs
ama ılk askım bunu yapmazdı suyunu bıle kendı ıcmezdı poset tasımazdo doguluydu
askımdan ölsem bıle gururumdan evlenmesdım oyle bı adamla zaten neyse
her ıste hayır vardır derler bende cok mutluyum cok sukur allaha

arkadaşım anlayamadım doğulu olanlar poşet taşımıyor mu??ne alaka doğulu olmakla anlayamadım...

ilk aşkımdan çok ilk acım dıe nıtelendırdıgım ınsanla ınsallah karsılastıgımda nazıre yapmama gerek kalmadan mutlulugumu kendı gorur umarım, konusmam ama :1no2:
ınsallah onu gordugumde nefretımı bıle unutturacak gercekten cok hayırlı bır hayat eşim olur , aminnnnnnnn:eek:

eşimle ewlenme kararımızı bir anda aldık. uzuun yıllar arkadaşlığımızın sonuna ewlilikle nokta koyduk. eşim benim herşeyim onu çok ama çok sewiyorum ama sanırım görsem hiç bir şey hissetmem. güzeldi yaşandı bitti gitti. şimdi o da ewli bende ben çok mutluyum umarım oda çook mutludur:1rolleyes:

bende daha dün yaşadım bu olayı o beni tanıdı...oda evlemiş çocuğu olmuş ama sadece ölesine birini görmiş gibi oldum:):):):)

eşimden önce de birkaç ilişkim oldu.
onlar da kaliteli we saygıdeğer insanlardı.
geçmişimde birliktelik yaşadığım hiçbir erkek arkadaşım için
kötü düşüncelerim yok.
karşılaşınca selamlaşıp konuşuyoruz.
ben ewlendim we mutluyum,onların da doğru ilişkiler yaşayıp
hakettikleri gibi mutlu olmalarını isterim.
bilemiyorum ewlilik haberlerini alınca da böyle soğukkanlı olur muyum gerçi :)
egom biraz şişkindir,kimseleri yerimde(eski yerim de olsa)
görmek istemeyedebilirmiyim acaba:)
benim yaşanmışlıklara we emeğe saygım çok büyüktür.hiçbirşeyi
öylesine yaşamadım,dolayısıyla geçmişimi we geçmişimdekileri hep gülümseyerek anımsarım..

X