Evlat sahibi olmam için 70.000 lem yelid okumama yardım edermisiniz?

6.000 okudum.:dua::dua:

KALAN: 0

Sekerim00 canım, Rabbim evlat hasreti sınavında elinden tutsun. Tez vakitte sağlıkla, sıhhatle hamile kalıp 9 ay 10 gün sağlıkla heyecanla şükür ede ede geçireceğin çok rahat hamileliğin sonunda vakti saatinde eksiksiz-noksansız-fazlalıksız-kusursuz evladını/evlatlarını kucağına al. Rabbim bebeğine kardeş istediğinde de aratmadan önceki hamileliğin gibi hamilelikle nasip etsin inşaAllah.:dua:

Sekerim00 canım, Rabbim evlat hasreti sınavında elinden tutsun. Tez vakitte sağlıkla, sıhhatle hamile kalıp 9 ay 10 gün sağlıkla heyecanla şükür ede ede geçireceğin çok rahat hamileliğin sonunda vakti saatinde eksiksiz-noksansız-fazlalıksız-kusursuz evladını/evlatlarını kucağına al. Rabbim bebeğine kardeş istediğinde de aratmadan önceki hamileliğin gibi hamilelikle nasip etsin inşaAllah.:dua:
yardımların için çok teşekkür ederim Allah razı olsun rabbimde senin ve diğer okuyan bütün arkadaşlarımın kalbinden geçen tüm hayırlı duaları kabul etsin inşallah canım çok sağol ağzınıza yüreğinize sağlık

Siz ne kadar hayırsever bir insansınız her sayfada herkes icin dualar zikirler okuyorsunuz Allah sizden razı olsun

X