Evlat sahibi olmak için gelin birlikte Yasin okuyalım

merhaba arkadaşlar bugün adetimin 4 günü doktora gittim bu ay dondurulmuş emriyolarımla 3,denemeyi yaptırmayı düşünüyordum ama olmadı emriyolarımın kalitesi iyiymiş tutmaması için sebep yokmuş doktorum benden rahim filmi istedi.daha önce 2 kez çektirdim fakat 1,5 sene geçmiş son çektirdiğimin üstünden benden tekrar film istedi ve filim bakacakmış belki laporoskop mi ne isteyebilirmiş doktor biz bazen muaynede göremiyoruz rahimde yapışma vs olabiliyor biz şimdi rahim filmi çektirelim dedi bir kaç test daha istedi
daha önce 2 kez çektirdim herşey temizdi neden tekrar istedi ki

HBsAG
HCV
hıv 1-2
bu testleri de istedi bu testler nedir?
kızlar sizce dondurulmuş emriyo için 3,kez rahim filmi çektirmek gerekir mi?

merhaba arkadaşlar bugün adetimin 4 günü doktora gittim bu ay dondurulmuş emriyolarımla 3,denemeyi yaptırmayı düşünüyordum ama olmadı emriyolarımın kalitesi iyiymiş tutmaması için sebep yokmuş doktorum benden rahim filmi istedi.daha önce 2 kez çektirdim fakat 1,5 sene geçmiş son çektirdiğimin üstünden benden tekrar film istedi ve filim bakacakmış belki laporoskop mi ne isteyebilirmiş doktor biz bazen muaynede göremiyoruz rahimde yapışma vs olabiliyor biz şimdi rahim filmi çektirelim dedi bir kaç test daha istedi

HBsAG
HCV
hıv 1-2
dr garantici davranmış canım. niye çekiniyorsun ki? bölesi daha iyi olur belki.

HBsAG
HCV
hıv 1-2
canım doktorun en iyisini yapmış bence bazen rahim filminde bile gözükmeyebiliyormş küük bi yapışıklık inşallah bi sorun yoktur ve inşallah hayırlısıyla hamiş olursun tatlım

kızlar evlat sahibi olmak için Yasin Suresi okuyoruz.

Rabbim dileyen herkese cennet kokulu evlatlar nasip eder inşallah AMİN

H hsnks arkadaşımıza kişi başı 5 Yasin okuyoruz.
Toplamda bir kişiye 5 adet yasin okuyoruz okumak için 2 gün süremiz var.

LİSTEMİZ;

1. whiterose00 :anneadayı: ........................4 yasin

2.Frdaa............... ..................
3.gnc10.................................4 yasin
4.betul8516:anneadayı:...............................5 yasin
5.mrymogztrk ...........................5 yasin
6.kimyager1508.........................
7.sevmkee...............................5 yasin
8.ecrin87................................2yasin

9.hsnks..................................
10.mew123 :anneadayı:...............................4 yasin

11.mutlu_son....................................
12.zlhtrz................
.

Günlük gelip bildirim yapmak mecburidir.

canım doktorun en iyisini yapmış bence bazen rahim filminde bile gözükmeyebiliyormş küük bi yapışıklık inşallah bi sorun yoktur ve inşallah hayırlısıyla hamiş olursun tatlım
sagol canım allah razı olsun ama benim zaten 2 tane rahim filmim var teniz niye 3 istiyor diye şaşırdım herşey de vardır bir hayır

kızlar evlat sahibi olmak için Yasin Suresi okuyoruz.

Rabbim dileyen herkese cennet kokulu evlatlar nasip eder inşallah AMİN

H hsnks arkadaşımıza kişi başı 5 Yasin okuyoruz.
Toplamda bir kişiye 5 adet yasin okuyoruz okumak için 2 gün süremiz var.

LİSTEMİZ;

1. whiterose00 :anneadayı: ........................4 yasin

2.Frdaa............... ..................
3.gnc10.................................4 yasin
4.betul8516:anneadayı:...............................5 yasin
5.mrymogztrk ...........................5 yasin
6.kimyager1508.........................
7.sevmkee...............................5 yasin
8.ecrin87................................2yasin

9.hsnks..................................5 yasin
10.mew123 :anneadayı:...............................4 yasin

11.mutlu_son....................................
12.zlhtrz................
.

Günlük gelip bildirim yapmak mecburidir.

Ben şimdilik bir kişiye 2 tane okuyacağım inşaALLAH. Ama niyetimizde ona göre olacak. Kime okuduğumuzu da yazacak mıyız ?

HBsAG
HCV
hıv 1-2

Canım rahim filmi istemesinden bence şüphelenme. Çünkü önceden acık olan tüpler bazen enfeksiyonda falan kapanabiliyor. İmkanın varsa çekil bence. Hem yapışıklık varsa açılır. Belkide tüp bebeğe gerekte kalmaz

Ben yeni listede olamıcam canım ama okumam gerekenlere okurum bitince izninizle çıkıcam hakkınızı helal edin

X