Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

100 bence de iyi çok diyen varsa azaltalım ama. İlk ayetten başlayalım mı o zaman?

Son düzenleme:
Bismillahirrahmanirrahim"

"Rahman ve Rahim Olan Allah (c.c.)(c.c.)'ın adıyla;

"Hüvallahül halikul bariu." Anlamı; O yaratandır ve yoktan var edendir demektir. Bu ayet 1054 defa okunur.

Herkese sırayla bu sayıya göre mi okuyalım yoksa herkes 50şer ya da 100er mi okusun? Ona göre aklama başlayalım artık

"Hüvallahül halikul bariu." Anlamı; O yaratandır ve yoktan var edendir demektir. Bu ayet 1054 defa okunur.

Herkese sırayla bu sayıya göre mi okuyalım yoksa herkes 50şer ya da 100er mi okusun? Ona göre aklama başlayalım artık
Bence sırayla olmasın bu daha iyi herkes 50 ya da 100 okusun

Bence herkes 100er okusun zaten baya kısaymış

Liste güncellensin başlayalım bence hemen. Ben her an adet olabilirim 😐 olmadan herkese okuyayım istiyorum

Kızlar bu hafta iş yerindeki projeler çok yoğun olcak bu listede beni pas geçer misiniz? işlerimi hafifletince yine katılayım

Ben bu duayı Pazar akşam yada Pazartesi sabah okuyabilirim adetliyim hanımlar ama liste belli olsun siz başlayın ben arkadan gelirim sıkıntı olmaz en fazla 2 saatimi alır okumam.

Bence 100er adet iyi son okuma günü Pazartesi bari son olsun da bu duada bende olayım.

canim bunun belirli sayisi varya o sayi tutmazsa farkli olacak ya herkez mesela 50 yada 100 okursa. o zaman nasil olacak baska sayimk yapcaz ?

X