Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

Çok teşekkür ederim. Ben zikirler çekiyorum. Nasıl sonlandırılıyor biliyor musunuz?

Pek anlayamadım canım sonlandırılıyor derken? açıkcası pek fikrim yok belki burda bilen başka arkadaşlar çıkar bilgi verirler.

<< رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاء >>

(Rabbi heblî min ledunke zurriyyeten tayyibeh(tayyibeten), inneke semîud duâ’(duâi).)
("Rabbim, bana Senin katından temiz bir nesil bağışla, muhakkak ki sen duayı en iyi işitensin" )(Al-i imran 38.)

duamız bu arkadaşlar. herkes tüm listeye 200 ‘er adet okuyor. abdestli okuyoruz ve mazeretliyken okumuyoruz.

-- N neeoglakmigeliyor (aycan) —
-- G Gonlumcicekolsun ] (emel)
-- bebekedi (melisa)
-- KurkmantoluS (şerife)
-- nursevdi (nurseven) okudu
-- memurhanim (yonca)
M M_atruska (hazal)
-- Balanne26 (eda) okudu
-- vuslatahasretim (burcu) okudu
-- @Deniz1661(esma)
-- DantelKiz (kübra) okudu
-- pawlover
sera44 (sevda) okudu
—@Bademmm388 (Fatoş) okudu
-- @Mirac440(duygu)

canim ben bu listeyi anlayamadim neden hepimizde okundu yazmiyor daha ? eksik kalan kisiler icinmi daha okuyamayanlar icinmi ?

canim ben bu listeyi anlayamadim neden hepimizde okundu yazmiyor daha ? eksik kalan kisiler icinmi daha okuyamayanlar icinmi ?

Listeyi okumayı tamamlayanlar için okudu yazıyor henüz bitirmeyenler var bitirdiklerini söyleyen olursa onlarada okudu yazacak ok?

abdest şartı olduğu için devamlı okuyamadığım için hemen bitiremedim ilk 8 okundu şu an,
bu arada zikir sayısını 100 olarak belirleyelim bundan sonrası için Ramazan bir ay zaten her zikri 4-5 günde bitirip yeni zikirlere başlayalım, birkaç tane okumuş olalım bu biraz yavaş sürdü bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…