Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

listede pawlover ve M Mirac440 kalmış

kızlar bu arada liste başa dönecek 2 güne kadar bir aksilik çıkmazsa.. ben şöyle düşündüm SALATI TEFRİCİYE duasına başlayalımmı yada sizinde fikriniz varsa söyleyin bu ay mübarek ramazan ayı ve çok kıymetli bir ay ..

1-"Allahümmec alni min ledünke zürriyyeten tayyi-beten mutiaten" Anlamı; Allah'ım, bana yüce katından temiz ve saygılı bir nesil ihsan eyle demektir.

2-"Hüvallahül halikul bariu." Anlamı; O yaratandır ve yoktan var edendir demektir. Bu ayet 1054 defa okunur.

bunlardan birini de okuyabiliriz..

Yarın infertilite bölümüne evraklarımı götürcem ben de devlette devam etcem tedaviye bakalım hayırlısı olsun. Bu ay da kimyasal gebelik oldu heralde çift çizgi gördüm ertesi gün adet oldum

tefriciye olabilir bencede

Tefriciye bu okuduğumuz duaya göre daha uzun. Günlük olarak bitiremeyiz bence. Bu bile bazen zor bitiyor. Daha kısa bir dua seçelim diyorum ben.

1-"Allahümmec alni min ledünke zürriyyeten tayyi-beten mutiaten" Anlamı; Allah'ım, bana yüce katından temiz ve saygılı bir nesil ihsan eyle demektir.

2-"Hüvallahül halikul bariu." Anlamı; O yaratandır ve yoktan var edendir demektir. Bu ayet 1054 defa okunur.

bunlardan birini okuyabiliriz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…