Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

Bana hoca hergun bir defa okuyup secdesini yap demisti canim yani soyle dusunebilirsin birgunde ornek veeiyorum 41 tane okudun bitirdin yarin mucize olmasini bekleyemeyiz gibi yorumladim ben onun yerine istersen okuduktan sonra insirah yasin de okuyabilirsin hani onemli olan senin hergun Allah in karsisina bu istekle duayla cikman aslinda ... Bu arada bana 40 dendi ama 41 olabilir dedigin gbi ama yine de icinden nasik geliyosa yani o gun daha fazla okhmak istersen yine de oku Allah kabul etsin dualarini canim
bende bilmiyorumki canim bi hocaya sorayim en iyisi. benim yerime baskasida okusa olur degilmi ?

bende bilmiyorumki canim bi hocaya sorayim en iyisi. benim yerime baskasida okusa olur degilmi ?
Canim vallahi yonlendirme yapmayi sewmiyorum dini konularda hani ilmini bitirsem yaparjm... Sadece kendi dusuncem Allah in huzuruna kendin cik daha ehven olur kendi gozyasin o Kuran a dokulsun ettigin secdene dokulsun Rabbinle basbasa kal

canim pembe nin de dedigi gibi internetten baktim ben artik anladigim kadariyla yapmaya calisacagim hatta anneme de söyleyecegim o da okusun daha cabuk bitsin diye
Hergün bir tane okuyorum ben canım. 41 gün 41 tane. Regl döneminde bi başkasına okutcam sadece. İnşallah olmam da ben okurum 🤗🙏🏻

insallah canim bende baslicam ama ne zaman baslayayim karar veremedim tarlusal kullandim adet olmam lazim yakinda bittikten sonra baslayabilirim
Olduktan sonra regl bitimi hemen başla canım inşallah Rabbim dualarımızı kabul etsin gönlümüzdekini en iyi o biliyor ❤️

En son kacta gencler, bende alıorım anca vakit bulabildim

Yonca hanım ıcın 300 okudum fakat kacta kaldınız göremedim alıntılayarak gidersek kacta kaldık net görülür

1900 dıe gördüm yanlıs olmazsa 1.600 kalıyor iyice Bakarmsnz yanlış olmasın

Arkadaslar merhaba sadece nacizane tawsiye wermeye geldim ben Meryem suresini hergun okuyarak ve secdesini de ederek hamile kaldim 40 gun suruyor 40 olmadan kalmisim zaten bana yarari oldu belki buradaki kardeslerime de yarari dokunur Allah isteyenlerin kollarini doldursun buradaki herkesin de duacisiyim hamilelerin duasi gecer derler

Allah sağlıcakla kucağınıza almak nasip etsin İnşaAllah bu arada bebeğimizin cinsiyeti belli oldu mu?

X