Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

Amin çok teşekkür ederim sizlerin dualarınızın çok emeği olduğunu düşünüyorum Rabbim en kısa zaman kime isterse ona versin inşallah
Hayırlı olsun canım çok sevindim senin adına Rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah ☺

Amin çok teşekkür ederim sizlerin dualarınızın çok emeği olduğunu düşünüyorum Rabbim en kısa zaman kime isterse ona versin inşallah

Allahım ne güzel bir haber bu Rabbim gönlüne göre evlat versin canım darısı bu listeye olsun İnşaAllah

Yaaa adetim Bitsede bende gelsem okusam içim gidiyor valla muhtemelen Çarşamba biter ortalama 5 gün kadar sürüyor lekelenme vs çok güzel ilerlemişsiniz maaşallah

Cooooooooooooooooooo...kkk sevindimmmmm ( Rabbim hayirlisı ile minicik noktanı gormeyi kalp atısını duymayı hareketlerini hissetmeyi heycanla beklemeyi saglıcakla kucağına almayı nasip etsin insAllahhhhh

Allahım ne güzel bir haber bu Rabbim gönlüne göre evlat versin canım darısı bu listeye olsun İnşaAllah
Cooooooooooooooooooo...kkk sevindimmmmm ( Rabbim hayirlisı ile minicik noktanı gormeyi kalp atısını duymayı hareketlerini hissetmeyi heycanla beklemeyi saglıcakla kucağına almayı nasip etsin insAllahhhhh
Ya çok tatlısınız çok teşekkür ederim bu kadar emekle gönülden isteyen kim varsa Rabbim nasip etsin

Gözün aydın canım inşallah Rabbım tamamına erdirsin

Oh oh maşallah maşallah nazar değmez inşallah çok sevindim senin adına Rabbim kucağına almayı nasip eder inşallah

canim hayirli olsun cok sevindim senin adina allah tamamina erdirsin saglikla kucagina almayida nasip etsin allahim

Pofuduk786 (MİNE ) arkadasımız var sırada

Hayırlı uğurlu olsun canım benim Rabbim sağselim kucağınıza almanızı nasip etsin yavrunuzuSenden de Allah razı olsun artık senin duan daha güçlü bizlere de duanı eksik etme

İlk haberimizi müjdemizi aldık yani maşallahHayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah. Rabbim bizlere de nasip etsin

Yeni katılmak isteyen arkadaşlara ne diyosunuz katılsınlar mı? Liste ortası ya sormadan ekleyemiyorum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…