Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

<< رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ >>

Okunuşu: "Rabbi lâ tezarnî ferden ve ente hayrul-vârisîn."

Anlamı: “Rabbim! Beni yalnız başıma bırakma (bana bir çocuk ver), Sen varislerin en hayırlısısın.”(Enbiya Suresi, 21/89)

İlk Ayet-i kerimemiz bu. Zekeriyya (as) duası. 4774 kere Okumaya başlamadan ve bitince sadakamızı verip niyet ederek ve abdestli okuyalım inşallah.

- @1meyra (?) —okundu
- @Yavrusunubekleyen (aycan) —okundu
- @cansu_tr (?) —okundu
- @bebekedi (melisa)
- @Kurkmantolumdnn (?)
- @nursevdi (?)
- @vuslatahastret (burcu)
- @Pofuduk786 (mine)
- @Hurma99 (eda)
- @Saadetim33 (?)
- @Masal17 (?)
- @memurhanim (?)
- ShiningLife ShiningLife
- M Mirac440

Almayan arkadaşlar @bebekedi (melisa) için okuyoruz. Kalan 1500

Tabi hatırlatma yapmakta fayda var kalan hesabı yapıyoruz günlük sırayla 1 kişiye okuyoruz ve abdestli okuyoruz mazeretliyken ara veriyoruz canım ShiningLife ShiningLife

Anlamı: “Rabbim! Beni yalnız başıma bırakma (bana bir çocuk ver), Sen varislerin en hayırlısısın.”(Enbiya Suresi, 21/89)

İlk Ayet-i kerimemiz bu. Zekeriyya (as) duası. 4774 kere Okumaya başlamadan ve bitince sadakamızı verip niyet ederek ve abdestli okuyalım inşallah.

- 1meyra 1meyra ] (?) —okundu
- N neeoglakmigeliyor ] (aycan) —okundu
- C cansu_tr ] (?) —okundu
- bebekedi bebekedi (melisa)
- KurkmantoluS KurkmantoluS ] (Şerife)
- nursevdi nursevdi ] (?)
- vuslatahasretim vuslatahasretim ] (burcu)
- Pofuduk786 Pofuduk786 (mine)
- Balanne26 Balanne26 (eda)
- M M_atruska (?)
- pawlover pawlover (?)
- memurhanim memurhanim (?)
- M Mirac440

Okumayan arkadaşlar @bebekedi (melisa) için okuyoruz. Kalan:1500

Son düzenleme:
Teşekkür ederim beni de kabul ettiğiniz için ... Ben 250 ile başlasam ilk olarak bugün için inşallah layıkıyla yerine getirebilmek adına kendimi tartayım...kalan 1250

- 1meyra 1meyra ] (?) —okundu
- N neeoglakmigeliyor ] (aycan) —okundu
- C cansu_tr ] (?) —okundu
- bebekedi bebekedi (melisa)
- KurkmantoluS KurkmantoluS ] (Şerife)
- nursevdi nursevdi ] (?)
- vuslatahasretim vuslatahasretim ] (burcu)
- Pofuduk786 Pofuduk786 (mine)
- Balanne26 Balanne26 (eda)
- M M_atruska (?)
- pawlover pawlover (?)
- memurhanim memurhanim (?)
- M Mirac440

Okumayan arkadaşlar @bebekedi (melisa) için okuyoruz. Kalan:1500

canim beni biraz daha sona alabilirsin ilaclari kullanip bittikten sonra denemeye yaklastigim zaman okunsa daha iyi benim icin hem daha yakin olan arkadaslar vardi onlar önüme gecebilir

birkac arkadas ayni anda adet döneminde sanirim sayi azalmiyor hazir abdestim varken 100 daha aliyorum ama yoruldum gece daha kalan olursa almaya calisirim tekrar

kalan 600

Adet döneminde olan söylese daha iyi olacak. Böylece sıkıntı çıkmaz onların yerine zaten alırız. 300 daha aldım kalan 300

300 aldım kalan 0
Adet döneminde olan söylese daha iyi olacak. Böylece sıkıntı çıkmaz onların yerine zaten alırız. 300 daha aldım kalan 300
birkac arkadas ayni anda adet döneminde sanirim sayi azalmiyor hazir abdestim varken 100 daha aliyorum ama yoruldum gece daha kalan olursa almaya calisirim tekrar

kalan 600

Kizlar Allah razı olsun Rabbim kabul etsin

Ben de okudum 250 tane bebekedi (melisa) için Rabbim kabul etsin inşallah🙏🏻 yarın kurkmantolumdnn (Şerife) için başlıyoruz değil mi ben 500 alırım kalan 4274.

X