Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

sen şimdi liste oluştur belki katılmak isteyen olur yarında nasip olursa başlayalım

Bende varım kızlar inşallah 🙏🏻🙏🏻

1-"Allahümmec alni min ledünke zürriyyeten tayyi-beten mutiaten" Anlamı; Allah'ım, bana yüce katından temiz ve saygılı bir nesil ihsan eyle demektir.

2-"Hüvallahül halikul bariu." Anlamı; O yaratandır ve yoktan var edendir demektir. Bu ayet 1054 defa okunur.

bunlardan birini okuyabiliriz..

« رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ »

Okunuşu: "Rabbi lâ tezarnî ferden ve ente hayrul-vârisîn."

Anlamı: “Rabbim! Beni yalnız başıma bırakma (bana bir çocuk ver), Sen varislerin en hayırlısısın.”(Enbiya Suresi, 21/89)

Ayet-i kerimemiz bu. Zekeriyya (as) duası. 4774 kere Okumaya başlamadan ve bitince sadakamızı verip niyet ederek ve abdestli okuyalım inşallah.

- Denizkaplan

- birumut58
- 1meyra
- kurkmantolumdnn
- mirac440

1-"Allahümmec alni min ledünke zürriyyeten tayyi-beten mutiaten" Anlamı; Allah'ım, bana yüce katından temiz ve saygılı bir nesil ihsan eyle demektir.

2-"Hüvallahül halikul bariu." Anlamı; O yaratandır ve yoktan var edendir demektir. Bu ayet 1054 defa okunur.

bunlardan birini okuyabiliriz..
Aynı olsun dediniz onu yaptım. O bitince bu ayetleri de okuyabiliriz değiştirerek ne dersiniz?

Yarına kadar giren olursa girmek isteyenler olursa ekler yarın paylaştırıp başlatırız inşallah olur mu?

Bide kişi sayısına göre herkes kendi dışında birisi için Meryem Suresi okuyabilir 41 gün birer tane eğer isterseniz. Çünkü insanın kendinden önce başka müslüman kardeşi için ettiği dua daha makbul.
“Bir Müslüman, yanında bulunmayan bir din kardeşi için dua ederse, mutlaka melek ona, aynı şeyler sana da verilsin, diye dua eder.”(Müslim, Zikir 86; Ebû Dâvûd, Vitir 29)

“Bir Müslümanın, yanında bulunmayan din kardeşine yapacağı dua kabul olunur. Bir kimse din kardeşine hayır dua ettikçe, yanında bulunan görevli bir melek ona, ‘Duan kabul olsun, aynı şeyler sana da verilsin.’ diye dua eder.”(Müslim, Zikir 87, 88; İbni Mâce, Menâsik 5)

canım duamız tamam ama abdestsizde okunduğunu biliyorum. çünki ben lavabo konusunda sıkıntılıyım ve çalışıyorum. ve ayrıca duamız çok uzun olmadığı için hergün 1 arkadaşa rahatlıkla okuruz günlere bölmeyelim bence
Siz bilirsiniz dua olarak okuyalım o zaman. Adetli okumuyoruz o zaman dimi? Bi de 1 gün bana uyar yani vaktim var diğer arkadaşlar tamam derse öyle yapalım

Siz bilirsiniz dua olarak okuyalım o zaman. Adetli okumuyoruz o zaman dimi? Bi de 1 gün bana uyar yani vaktim var diğer arkadaşlar tamam derse öyle yapalım
Bana da uyar bir günde okumak

X