EVLÂT ISTEME DUASI

Canım bi sorun olmaması çok iyi.

Canim sen bi yumurtlamni takip et
Ates olcme yontemi veya lh testi ile

Onu bilmiyorm ki canim ben nasil yaocam rica etsem ayrıntılı anlatrmsn
Lh testi netten alabilirsin
Gebelik testi gibi idrarla tetkik yapiyorsun
İki cizgide esit koyu olunca yumurtan 24 saat icinde catlayacak demek
Ates olcme yontemi de dijital derece ile her gun yataktan kalkmadan ayni saatte en az 3 saat uyuyarak atesini olcuyorsun

Yataktan kalkmadn demk nezmn oluyor canim. Evde ates olcme dijital derece var

Benm adetm yarin bityr.yarindan sonraki hergun yapsam olurmu.normldn fazla ciktigi zmanmi yumurtlama gunu olmus olcak
Yarin basla o zaman canim
Kendine gkre saat belirleyip olcebilirsin 4 5 6 7 hangisi uyarsa oncesinde 3 saat uyuman gerek su falan icme olcmeden 3 saat once kalkip :) ates 0.2 derece kadar dusup sonra yukseliyor ve hep yuksek devam ediyorsa yumurta catlamis demek bu yontemde yumurtlama gununu kestirmek zor catladiktan sonra anliyoruz ama zamanla hangi gun yumurtladigini anlayabilirsin

Canim benim. Ozman yarin sabah 6 yada 7 gibi alarm kurayım yataktan kalkmadn direk ölçüm yapayim ve hergun ayni saatte kalkp olcum yapayim ve not edeyim
Hatta burdada yazarim canim

Canım seninle aynı yaştayız. Esin kaç yaşında hiç doktora gittin mi bir sıkıntınız var mı?
Eşim benden 8 yaş büyük yaş gidiyor diye Ben hemen doktora gittim ama ikimizde de bir sıkıntı çıkmadı.

Arkadaşım ne güzel söylemisin ağzına sağlık. Konuşmanın özeti nick inde saklı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…