EVLÂT ISTEME DUASI

EVLAT İSTEME DUASI İÇİN LİSTEMİZ

Hayırlısıyla ve sağlıkla evlat sahibi olabilmek için her bir kardeşimiz için 4774 adet "Rabbi la tezerni ferden veente hayrul varisin" ayeti kerimesini okuyoruz

@HemDeliHemAsik
annesinineseri
M Mirac440
@Hayalimdi gercek oldu
B bahar1143
Minnoskafa 300
icroc 400
ftmclk 1000
K Khvekokusu20
Mcz09 374

K Khvekokusu20
Rabia kızı BAHAR kardeşimiz için okuyoruz.

KALAN: 2700

Allah kabul etsin ❤

Arkadaşlar katılım bekliyoruz. Bahar arkadaşımız için de okuyup listeyi tamamlayalım inşallah.

Hayırlı sahurlar aldığım 400 okudum ancak okuma sırasında açık kahverengi seklinde akıntım olmuş duam kabul olurmu eğer sıkıntı olursa 400ü bir başka arkadaş alabilir niyette ettim ancak sanırim orucumda bozuldu bilmiyorum.napıcam durumum yılan hikayesine döndü kırmizi rengi görene kadar niyetime devam edeceğim insallah

Bugune kadar kimler icin okundu kac kisi kaldi ben 2 hafta sonra memlekete gideceğim ozamana kadar sigdirabilirsek bende okurdum

Birde okuyan kisi mi sadaka verecek yoksa kimin icin okunuyorsa o mu sadakasini verecek bana detayli anlatırsanız cok iyi olur ilk sayfayi okudum ama eksik bu soyledigim bilgiler yok tam anlamadim

Birde okuyan kisi mi sadaka verecek yoksa kimin icin okunuyorsa o mu sadakasini verecek bana detayli anlatırsanız cok iyi olur ilk sayfayi okudum ama eksik bu soyledigim bilgiler yok tam anlamadim
Canım şu anda listedeki son arkadaş için okuyoruz. Listeyi düzenleyen arkadaş da yoğunluktan ilgilenemiyor. O yüzden yeniden başlanır mı, bilmiyorum. Başlanırsa ben sana haber ederim inşallah.

Mcz09 icin kalan 500ü de aldim bitti. Allah kabul etsin insallah
Allah razı olsun hepinizden. İnşaallah Allah ım bana ve isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. Hepinizin diline yüreğine sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…