EVLÂT ISTEME DUASI

Çok geçmiş olsun canım. Duaya başlamadan önce kime okunuyorsa o kişi sadaka veriyor. Okuma bittikten sonra da veriyor. Miktarı ve kime vereceğin sana kalmış. Sen birine verirsin o da ulaştırabilir.
Tamam şimdi verip gelicem ve başlayabiliriz her hangi bir bilgi lazım mi ben yarın başlayabilirim okumaya olur mu

Tamam şimdi verip gelicem ve başlayabiliriz her hangi bir bilgi lazım mi ben yarın başlayabilirim okumaya olur mu
Tamam canım ben birazdan listeyi paylaşayım. İsmini de yaz. Bir de kaç tane okuyacağını da belirtirsin okumaya başlamadan önce. Burda herkes aldığı sayıyı ve kalanı yazıyor. Hangi duayı okuduğumuzu biliyorsun değil mi?

Tamam canım ben birazdan listeyi paylaşayım. İsmini de yaz. Bir de kaç tane okuyacağını da belirtirsin okumaya başlamadan önce. Burda herkes aldığı sayıyı ve kalanı yazıyor. Hangi duayı okuduğumuzu biliyorsun değil mi?
Verdim sadakati adım bahar (rabia nin kızı) 300 tane alsam olur mu ? 1. Sayfaa yazan galiba değil mi

EVLAT İSTEME DUASI İÇİN LİSTEMİZ

Hayırlısıyla ve sağlıkla evlat sahibi olabilmek için her bir kardeşimiz için 4774 adet "Rabbi la tezerni ferden veente hayrul varisin" ayeti kerimesini okuyoruz

@HemDeliHemAsik
annesinineseri annesinineseri
@Mirac46
@Hayalimdi gercek oldu
B bahar1143
Dil-i bitab Dil-i bitab
Minnoskafa Minnoskafa
icroc icroc
ftmclk ftmclk
@zeynoc17
Mcz09 Mcz09 374

@zeynoc17
Rabia kızı BAHAR kardeşimiz için okuyoruz.

KALAN: 4400

Allah kabul etsin ❤
Yarın bitiremezsem bir şey olur mu bu arada okuyacak herkese çok teşekkür ederim Allah kimin ne derdi sıkıntısı varsa gidersin inşaallah .Allah razı olsun

Hayırlısıyla ve sağlıkla evlat sahibi olabilmek için her bir kardeşimiz için 4774 adet "Rabbi la tezerni ferden veente hayrul varisin" ayeti kerimesini okuyoruz

@HemDeliHemAsik
@Mirac46
@Hayalimdi gercek oldu
B bahar1143
Dil-i bitab Dil-i bitab
Minnoskafa Minnoskafa
icroc icroc
ftmclk ftmclk
@zeynoc17
Mcz09 Mcz09 374

@Derman00

KALAN: 4400

Allah kabul etsin ❤
canım beni çıkarır mısın listeden

@HemDeliHemAsik
@Mirac46
@Hayalimdi gercek oldu
B bahar1143
Minnoskafa Minnoskafa 300
icroc icroc 400
ftmclk ftmclk
@zeynoc17
Mcz09 Mcz09 374

@Derman00

KALAN: 3700

Allah kabul etsin ❤
Ben okudum aldığımı

@HemDeliHemAsik
@Mirac46
@Hayalimdi gercek oldu
B bahar1143
icroc icroc 400
ftmclk ftmclk
@zeynoc17
Mcz09 Mcz09 374

@Derman00

Allah kabul etsin ❤

Arkadaşlar katılım bekliyoruz. Bahar arkadaşımız için de okuyup listeyi tamamlayalım inşallah.

@HemDeliHemAsik
@Mirac46
@Hayalimdi gercek oldu
B bahar1143
icroc icroc 400
ftmclk ftmclk
@zeynoc17
Mcz09 Mcz09 374

@Derman00

Allah kabul etsin ❤

Arkadaşlar katılım bekliyoruz. Bahar arkadaşımız için de okuyup listeyi tamamlayalım inşallah.
Kimse almamış :KK43:

@HemDeliHemAsik
@Mirac46
@Hayalimdi gercek oldu
B bahar1143
icroc icroc 400
ftmclk ftmclk
@zeynoc17
Mcz09 Mcz09 374

@Derman00

Allah kabul etsin ❤

Canım Mcz09 Mcz09 Bahar kardeşimiz için 1000 aldım Kalan 2700
Rabbim niyetini kabul etsin inşallah

X