EVLÂT ISTEME DUASI

Canlarım hayırli sahurlar cümleten ben yavaş yavaş kırmizi kartımı gördüm ilaclar en azından regl olmamı saģladı niyet edecektim ama nasip olmadı insallah reglimin devamı gelir ciddi anlamda karın ağrisi cekiyorum yavaşdan geliyor kendim hatime baslamıştim oda kaldı. Bitince devam edecegim inşallah. Rabbim cümlemizin duasını kabul etsin Amin....

Amin canım benim hayırlı Sahurlar Hayırlı Ramazanlar olur inşallah hepimiz müjdeli haberler alırız bu mübarek ayın yüzü suyu hürmetine

Amin canım benim hayırlı Sahurlar Hayırlı Ramazanlar olur inşallah hepimiz müjdeli haberler alırız bu mübarek ayın yüzü suyu hürmetine
insallah canım cümlemize yardımcı olsun insallah Rabbim regl olucam diye seviniyordum. Ancak ne gelen var ne giden niyette edemedim günüm bosa gitti dünden bu yana baş ağrısida cabası ağri kesicilerin haddi hesabi yok bunlar hep regl olamadığım icin yarın nasıl yapicam bilmiyorum. Baş ağrısı peşimi bırakmıyor. Sifa versin Mevlam herkese

Baş ağrısı hariç bende de aynı durum canım karnım ağrıyo hasta oldum olacam çok şükür orucumu tuttum ama bakalım bugünlerde olurum Rabbim şifa versin inşallah sana da herkese de inşallah kırmızıları görmememizin nedeni hamilelik olur bir gün yoksa boş yere olmaması daha kötü düzensiz olduğu için adetlerim ne zaman olurum onu bile bilmiyorum aslında ne kötü bişey şu pco

Evet canım pco hepsi birbiriyle bağlantili beyinden tut rahime kadar 9 adet hormon var bunlarda biri iki gözün arasında olan hipofiz bezi diger hormonların babalari gibi bisey endokrin drm bende mr istemişti çektirmistim tertemiz cıkmıştı. Adet göremedigin icin baş ağrıların oluyor dedi. Genç kızlıģımdan beri cekiyorum. Bu baş ağrısını kuranımda kaldı niyetlenmiştim hatim indirmeye nasip olmadı bugün okumak başım.ağrıdıği icin hicbisey yapmak istemiyorum. Reglimde nazlanıp duruyor tam sökülseydi bedenim rahatlıcaktı. Adaçayı aldım onu kullanıyorum fayda eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…