EVLÂT ISTEME DUASI

Rakika Rakika canım bende diyecektim Ramazan ayında inşallah herkes 2 cüz falan alsak ortak evlat sahibi olabilmek için Kadir gecesinde hatimini sen yapsan olur mu acaba yapabilirmiyiz böyle bişey
Hercai91 Hercai91 seher kardeşimiz Şaban ayında umreye gidecek Berat gecesi orada olacak o söylemişti isterseniz hatim yapalım hep beraber duasını Kabe'de yaptiriyim demisti

Hercai91 Hercai91 seher kardeşimiz Şaban ayında umreye gidecek Berat gecesi orada olacak o söylemişti isterseniz hatim yapalım hep beraber duasını Kabe'de yaptiriyim demisti
Kuzum evi taşıyorum acayip yoğunum onu indir onu kaldır onu yerleştir derken hala uğraşıyorum bi şeyler okuyamiyorum ama bi üç güne başlarım INŞAALLAH hakkınızı helal edin sabahtan beri ilk defa oturdum

Kuzum evi taşıyorum acayip yoğunum onu indir onu kaldır onu yerleştir derken hala uğraşıyorum bi şeyler okuyamiyorum ama bi üç güne başlarım INŞAALLAH hakkınızı helal edin sabahtan beri ilk defa oturdum

Aaaaaaaa gerçekten mi ay çok mutlu olurum walla yapalım yapalım lütfen yapalım lütfen lütfen Hanifem :KK47:

Biriniz topik acsaniz o başlık altında okusak olur herkes okuyabildigi kadar 5 sayfada alsa nefesi karissin ❤

Aslinda bu hatim isi benim dun aklima geldi konu acicaktim katilim olmaz diye vazgectim isterseniz ben acayim olur mu Kabe de duası yapilirsa cok cok guzel olur. Okudugumuz diger dualari da dahil edilsin hatta :KK36:
O zmaan sen aç Saliha Hercai91 Hercai91 seherim de Kabe'de Cübbeli Ahmet hocamiza yaptıracak duasını inşallah ❤

Aslinda bu hatim isi benim dun aklima geldi konu acicaktim katilim olmaz diye vazgectim isterseniz ben acayim olur mu Kabe de duası yapilirsa cok cok guzel olur. Okudugumuz diger dualari da dahil edilsin hatta :KK36:
ALLAH'IN izniyle berat gecesi kabede olucam INŞAALLAH ne okursanız bana bildirin ben ALLAH'IN izniyle bağişlatirim vede hepinize dua edicem INŞAALLAH

X