EVLÂT ISTEME DUASI

S Sabirsiz-bklyn 2 günde bir bhcg baktır canım artış varsa düzenli bir problem olmaz ,birde mutlak yatak istirahati yap mümkünse yataktan kalkma ,hayırlı haberlerini alırız inşallah :)
Allah razi olsun canim. Yemin ederim sabahtan beri elimde telefon surekli arastirma icindeyim kanamam durmadi. Esim surekli gitmek istemiyor hastaneye cok ustune dustugumu soyluyor.

Kanaman adet kanaması gibi mi cnm. Nasıl ? Ama normalmş başta kanama olması
Canim doktor bazi insanlarda gebeliğin ilk haftalari kanama olabilir dedi.kadin doguma tekrar git dedi. Kanamam adet kanamasi gibi degil yani bi ped dolusu kadr degil ama rengi taze kan rengi fakat afadersniz kokusu flnda yok. Hani adet kanındaki koku yok.ama rengi gayt guzl kipkirmizi. Ve suan sanki kasiklarima bisey saplayip geri cekiyorlr ve bu agri genelde aksamlari oluyor. Ama bulantim felan yok simdilik

Moralini bozma inş bebişin tutunur sana.

Onu hic duymadim canim. Normalde ben yogurt hic yemezdm ama bu ay hep yogurt yedim halada yiyorm sutte iciyrm ama havuc suyunu hic bilmyrdum.ama yarin yapcam onu
Bol baharatli yemek taze havuc suyu bide ananasti galiba canim bunlar bebegin yerlesmesine yardimci olurmus kan akisini hizlandirdigi icin.. Hatta tup bebekte transferden sonra duzenli tüketilmesi oneriliyormus ananasti galiba ya tam emin olamadim o meyveden, arastirir dönüş yaparım sana canim havuc suyundan eminim ama

Evet ananas onerilio tupten sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…