EVLÂT ISTEME DUASI

Insallah canim stres yapma bol bol dinlen yerlesme kanamasi 2 arkadasimda yasadi 2 hafta kadar sürdü ilac kullandılar fazla ayakta kalmadilar masallah birininki dogdu diğeri de gun sayiyor suan.. Senin de oyle olacak insallah Rabbimin izniyle❤
Cok zor bir surecteyim insallah haftaya degerim daha cok artar sonrasnda insallah once keseyi sonra kalp atislarini duymak nasip olur inşallah

Ayyy bu bana çok iyi geldi allah razi olsun canim dinlniyrm korku elimde degil. Rabbim sizlerede bu duyguyu en kisa zmamda tattirsn skintisiz insallah

Kanamam bugun birz daha az insallah tamamn biter ve saglikli gebeligim ilerler hayrlsyla benmi boyleym yoksa uzun zmandan sonra pozitifi goren her kisimi bu kadr evhamli bilemiyorm

Kanamam bugun birz daha az insallah tamamn biter ve saglikli gebeligim ilerler hayrlsyla benmi boyleym yoksa uzun zmandan sonra pozitifi goren her kisimi bu kadr evhamli bilemiyorm
Canim cok normal evham yapman uzun suredir bekliyorsun cunku.. hic korkma kanamadan doktor kontrolünde sana ilac verecektir diye düşünüyorum.. Rabbim saglikla kucagini doldursun insallahh.. Arkadaslarim da cok korkmuslardi ilk bebekleriydi hemen panikle aradilar beni onlara da sana soyledigimi soyledim hic korkmayin dedim igne ve ilac ile yaklasik 2 hafta da kesildi ikisininde masallah :)

I
Insallah bende bu gunleri hayrlsiyla atlatrm insallah bebegim benimledr. Darisi size banda dua edn insallah benmledr ve saglikli gebeligim olur

Hayırlı olsun canım maşallah artışın gayet güzel inşallah Rabbim yavrunu kucağına almayıda nasip edecek.sen rahat ol bol bol dua et İnşallah herşey gönlünce olur.

Bende annemi anlatim rahatla iyice :))
annem her hamileliginde adet olur gb duzenli bi sekilde olmus. Hatta 4 5 aylik olana kadar bnden sonraki hamileligini hic anlamamis. Adet oluodum normal dio. Eger Allah nasip ettiyse hic bisi olmaz canim korkma

Dogru söylüyorsunuz kizlar
Ama ben suan bitik bi durumdayim. Kanama durmuyor galiba adet oldum diyorum. Agliyorum aksamdan beri. Rabbim insallah korur onu da nasip edr bize. Okadr zormuski bu surec anlatamam.daha keseyi gormedim kalp atisi duymadim tahlillerde gordum diye umitlendim takiii kanlari gorene kadar takma diyorsunuz herkes diyor ama yokk yapamiyorum kanin aktigi hissttigim zman her tuvalete gittigmde gordugumde nasil iyi olayim nasil kafama takmaym ben yapamiyorum. Asla isyan etmiyorum rabbim hakkimda hayirli olani nasip etsin bana. Ben 1 hafta bekleyemiycem sabah tekrar bi kan tahlili vercm ne oldugunu bileym icim rahat etsin. Cok kotuym cok uzuluyrm bu sekilde

Canim Dr a git hemen ilac versin kanuni da ver

Canim doktor bana zatn progestan folik ast verdi kullanyrm. Esimde surekli surekli yeter artik bu kadar evham diyor.
bencede canım bu kadar kafana takma inşallah hiç bir sorun çıkmaz.. ablamda yaklaşık bir ay yaşadı bu kanama olayını.. her akşam hastaneye gidiyodu acaba düşük mü yapıyorum diye .. artık doktor gelme diye kızmıştı hatta:) şimdi 13 günlük mis kokulu bi yavrusu var..

Elimde değil yoksa yaparmiyim. Rabbim nasibini verdiyse herturlu benimle okur. Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah.zor surec bunlr. Insallah bi sıkıntı cikmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…