EVLÂT ISTEME DUASI

Kizlar rabbime cok şükür olsunki hamileyim. Tez zmanda insallah sizlerde hamile olursunuz lutfen tekrar bana dua edrmisiniz ismim gamze biraz sikintilarim var lekelenmelerim oluyor
MasaAllah gözünaydin canim Allah sağlıkla kucağına almayi nasip etsin bol bol ya mubdi oku tuvaletten baska kalkma korkma lekelenmeler çoğu kiside oluyor.
Bu ay igne mi kullanmistin

Kizlar rabbime cok şükür olsunki hamileyim. Tez zmanda insallah sizlerde hamile olursunuz lutfen tekrar bana dua edrmisiniz ismim gamze biraz sikintilarim var lekelenmelerim oluyor

Gozun aydin canim Rabbim sımsıki tutundursun, korkma bisi olmaz Allahin izniyle sagliklida bi gebelikse

MasaAllah gözünaydin canim Allah sağlıkla kucağına almayi nasip etsin bol bol ya mubdi oku tuvaletten baska kalkma korkma lekelenmeler çoğu kiside oluyor.
Bu ay igne mi kullanmistin
Evet canim yumurta buyutucu igne ve catlatma ignesi kullandim.fakat galiba yumurtam gec catlati cok gec dollenme olmus olmasi lazim ki beta hesabina gore daha 1 haftalik suan tam tutunma yerlesme zamanlari. Ve bu esnadada kanamam oluyor.iki gunde bir kan tahlili yaptırdık betada artislar var doktor hamilesn dedi suan cok yeni goremem ama dedi.1 hafta sonra tekrr kan ver dedi. Yatıyorum uzaniyorum bolbol dua edyrm rabbim insallah devamini nasip eder bana. Ve darisi isteyen herkese insallah. Kanamadan dolayı cok sevinemedm ben ama tahlilde ve idrar testinde pozitifi gormek bile yetti bana

Canim kanama yerleşme kanamasifirkanamasidir yuksek ihtimal artis nasip kaç kaç cikti

Canim kanama yerleşme kanamasifirkanamasidir yuksek ihtimal artis nasip kaç kaç cikti
Canim ben tedavi oldugm icin cok sabirsiz davrandim adet gunumde idrar testi yaptim cok silik cikti o gun kan tahlili yaptirdm.5.98 cikti doktr iki gun sonra tekrarla dedi dun yaptirdim betam 29.60 cikti. Doktr artis var fakat cok yeni dikkt et dinlen dedi.1 hafta sonra da tekrr yapmami istedi betayi

Artisin gayet guzel canim.

R
Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin canim cok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…