Evlat hasretim için Meryem suresi

MrsRed

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2017
919
1.213
Merhaba,

Arkadaşlar ben bi sene önce bir boş gebelik geçirdim bir daha da gebelik nasip olmadı, 40 ayrı kişinin okuyup bir tane de sen Meryem suresi okuduğunda Rabbim nasip edermiş, benim için okuyabilir misiniz, 40 olunca ben de tamamlayıp bağışlayayım, çevremde rica edebileceğim kimsecikler yok.. Şimdiden Allah razı olsun ❤ ismim Melike

Son düzenleme:
Bende 33. Haftada kaybettim karnımda yavrumu canım, Rabbim bizlere hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah❤ Ben okurum ama henüz lohusayım kanamam geçmedi, temizlendiğimde okurum❤

Allah sabırlar versin Rabbim en kısa zamanda sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin inşallah size de ❤ Allah razı olsun

Ben bu gece okurum canim bana ismini l yaz ozelden

Okudum.cnm ismini soyleynce bagislarm

Arkadaşlar 6 tane toplayabilidim henüz, başka destek olabilecek var mı

Arkadaşlar 6 tane toplayabilidim henüz, başka destek olabilecek var mı
Canım bende 4 ay önce Meryem suresi sayesinde hamıle kaldım ama 7 haftalıkken kaybettim bebeğimi su an gece vakti seni paylaşımını gördüm kalkıp Meryem suresi okıycam senı de niyetime aldım rabbım sana evlat nasıp eder inşallah en yakın zamanda

Canım Allah senden bin kere razı olsun, Rabbim ayağını taşa değdirmesin çok mutlu ettin beni, inşallah kısa zamanda sağlıkla hayırla bir evlat sahibi olursun

Canım Allah senden bin kere razı olsun, Rabbim ayağını taşa değdirmesin çok mutlu ettin beni, inşallah kısa zamanda sağlıkla hayırla bir evlat sahibi olursun
Allah senden de razı olsun canım bundan sonra dualarımdasın adın melikeydi dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…