İğneli Epilasyon Evinde kendi kendine iğneli epilasyon yapanlar

merhaba, bana da msj atarmısınız makine isimlerini özelden, bende evde yaomak istiyorum

Merhaba bunu yazabilmek için üye oldum. Ben de almak istiyorum ama karar veremiyorum. Bana da iletebilir misiniz cihazın markasını?

Merhaba. Evde kendime iğneli epilasyon uygulaması yapmak istiyorum. Yapan birisi yardımcı olabilir mi

Merhaba, her ne kadar düzenli olmasa da yılda bir iki kere yüz tüylerim için igneliue gidiyorum . Maliyetli olduğu için vücuduma başlayamadjm bile çünkü çok pahalı ben de sizin gibi en azından bacaklarıma göbek bölgemde kendim öğrenmek istiuorum. Eğer bu yazımı goruyorsaniz sizden ricam lütfen lütfen geri dönüş yapın. Sizin yazınızı okuyunca özellikle yapabilirim neden olmasın dedim. Siz nasıl başladınız kendi kendinize mi öğrendiniz? Sadece bacaklarınıza mi yapıyorsunuz?Nasıl sonuçlar aldınız lütfen paylaşır mısınız benim gibi merak edenler de vardır illaki.ozelden yazın lütfen ve lütfen

Bende kendim yapmak istedim fakat internet üzerinden araştırma yapıp öğrendiğini sandığınla olmaz en az 1aylık yüz yüze eğitim alınması gerek diye tavsiye aldım. Çünkü uygulama yapılarak öğreniliyormus yoksa kalıcı iz gibi şeyler oluşabilir denildi.

Bende virüs yüzünden gidemeyip, cihaz alıp kendime yapmaya başladım. İğneli epilasyonda azaldığını sandığım tüyler meğer azalmamış .20 gün geçince fark edip çok üzülmüştüm. Şuan boyun bölgeme yapıyorum. Arada birkaç göbek bölgesine. Göbeğim çok tüylü çok zor o kısım . Tüyün çıkış yönü elime ters geliyor, iğneyi yamultarak kullansam sıkıntı olur mu ? Tecrübeli arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim.

Hiçbir eğitim almadan mı uygulama yapmaya başladınız? İgneyi yamultmak sorun olmuyor ama tam anlamıyla kıl köküne girdiğinden emin olmak gerekir yoksa cildi yakar

Hiçbir eğitim almadan mı uygulama yapmaya başladınız? İgneyi yamultmak sorun olmuyor ama tam anlamıyla kıl köküne girdiğinden emin olmak gerekir yoksa cildi yakar
İğneli epilasyon videoları izledim. Önce bacağımda bi tane kıla denedim baktım oluyor hemen boynuma yaptım. Ama benim elim yatkın bu tarz şeylere. Eli yatkın olmayan boyun gibi bir bölgeye kendi başına yapmamalı. Göbek bölgem sarartmakla kurtalacağım gibi değil. Çok yoğun.

Anladım canım el yatkınlıgı onemli tabi ama zamanında olması önemli. Başladıysan kurtulmak istediğin bölgeleri de yavas yavas halledersin. Göbek bolgesi gec iyilesen ama 4-5 tam tur yaptığında kısa surede biten bir bölge ,sıkıntı etme o yuzden, fırsat oldukça 1, 2 kıl bile olsa bitirirsin. Hangi sehirdesiniz bu arada

Zaman olsa evde oturup elimin yettiği heryeri yaparım ama eve yorgun geliyorum. İstanbul'dayım.

Bende kendime bir cihaz almak istiyorum sizin cihazınızın marka modeli nedir yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar merhaba. Bana mesaj atanlara kullandığım markayı yazdım. Fakat iğneli epilasyon cihazında, markasının çok önemli olduğunu düşünmüyorum. Elektirik veren sistemi basit olan bir cihaz olması yeterli. Ben klasik tip kullanıyorum.

Ben de kendime igneli epilasyon yapıyorum. Malesef poliskitik overliyim. Tek belirtisi tuylenmeydi bende. Hayatimi altüst etmisti. Psikolojik olarak cok etkiliyordu. Yüzüm için igneli epilasyon yaptirmistim. Kötü tecrubelerim de olsa yüzümde tuylenmem kalmadi. Fakat bacaklarım oldukca rahatsiz edici. Lazer yaptirmak istedim fakat cok pahalıydı bi de tekrar çıkma ihtimali oluyormus. Evde uygulanan lazer cihazlarindan aldım ama o da kullandıkca yok eden ipl lazerlerdendi. Hoş o bile fayda etmedi bende :) son çare gözümü karartarak igneli epilasyon cihazi aldim internetten ikinci el. Igne de siparis verdim yuzume uygulanan ignenin aynısından. Aslında oldukca riskli bisey ama insan boyle durumda her seyi goze alıyor. Bi de yuzume yapilirken dogrusu nasil olmalidir anlamistim,videolar izledim, arastirdim. Sol bacağımın bi kısmına yaptım sonra biraktim korkarak baya zaman gecince bi baktım o uyguladığım yerde 2 3 kıl anca çıkmış. Tek seferde bile azaltiyorsa ben bacaklari bitiririm diye güven geldi :) simdi düzenli yapıyorum. Azmettim basaricam. Sadece bacaklarimdakilerden kurtulsam o bile yeter bana valla.

Seninle aynı durumdayım. Bende makina alıp kendime uygulamayı düşünüyorum tabi makina fiyatlarida aşırı arttı ama taktım kafama kurtulcam bu tüylerden. Merak ettiğim hangi marka makina hangi ayar ve kendine uyguladığın bölgelerde iğne izleri kaldı mı

Merhaba canım nasıl gidiyor hala memnunmusun akım ayarını nasıl yapıyorsun yardımcı olurmusun ve uygularken uyusturuyormusun bende alıcam klasik sistem igneli epilasyon ama akımı nasıl ayarlayacagim konusunda endişelerim var yardım edersen sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…