Evimi Satıyorum! (Ankara/A.Ayrancı/Bahçe Katı)

seaBahAR

Nosce Te İpsum
Pro Üye
13 Nisan 2007
15.555
36.072

Ankara'nın nezih ve güvenli semtlerinden Aşağı Ayrancı semtinde, bahçe katı, 100 m2, 105.000 YTL

Evimin Özellikleri

* Ev, bir salon (47 m2), bir yatak odası, bir banyo, bir mutfak, bir kiler ve üç adet gömme dolaptan oluşmaktadır. Orijinalinde 2+1 olarak dizayn edilmiştir ancak biz kullanım şeklimiz açısından iki odayı birleştirerek büyük bir salona dönüştürmeyi terchi ettik.

* Zemin, banyo hariç laminat parke ile kaplıdır.

* Duvarlar, banyo ve mutfak hariç, silinebilir, temiz kullanılmış duvar kağıdı ile kaplıdır.

* Kuzey cephesine bakması nedeniyle yaz ayları oldukça rahat geçer. Kış mevsiminde de, lokasyon nedeniyle kolay ısınmaktadır.

* Evle birlikte verilen eşyalar; Bosch bulaşık makinesi, Bosch çamaşır makinesi, Bosch buzdolabı, Arçelik set üstü ocak, Arçelik elektrikli fırın, Alarko Kombi, odalarda mevcut perdeler ve rustikler, salon pencerelerindeki ilave stor perdeler.

* Kaloriferler panel tipidir.

* Camlar pimapen olup, raylı demir korkuluk bulunmaktadır.

* Sokak kapısı çelik olup, özel gömme göbek kilit ilavesi yaptırılmıştır. Sıkıyosa gelsin hırsız

* Evi teslim edilebilme tarihi 1-31 Aralık dönemidir. Yeni evime taşınma tarihimi düşünerek özellikle tarih aralığına dikkat etmeye çalıştım.

* Bina dış cephesi, ısı yalıtımı sağlayan Pak Siding ile kaplanmıştır.

Evimin Fotoğrafları

Salon:

Yatak Odası:

Mutfak:

Antre:

Banyo:

Daha detaylı bilgi ve fotoğraf taleplerinizi olabildiğince kısa sürede yanıtlamaya çalışacağım.

Son düzenleme:

Canım,bahçe katı derken daire koddamı oluyo?Bende Yukarı Ayrancı da oturuyorum.Bi arkadaşım bakıyor buralarda.Aşağı Ayrancının ne tarafında ev.Ben Emniyete ve Meclise yakınım.Oda bana yakın olsun istiyorum çünkü.

Şöyle izah edeyim sevgili dağ çiçeği..
Apartmana girdiğinizde, bir kat aşağıya inerek daireye ulaşıyorsunuz. Bizim kattan sonra bir kat daha merdiven var. Onunla da kazan dairesi ve depoya iniliyor. Yani dairenin altında bir kat daha var, toprağın üzerinde değil.
Pencereden baktığınızda ise bahçe zemini ile evin zemini aynı hizada oluyor.. "Bahçe katı" deniyor kısaca ama böyle uzun uzun yazınca dilerim anlatabildim.. :roflol:

Ayrancı da Meneviş Sokakta.. Emniyete ve Meclise yakın..

ÇUKULATALI PÜSKÜÜTÜM İNŞALLAH TEZ ZAMANDA SATABİLİRSİN.

İSTERSEN BENİM KOMŞU ŞİRKET VAR TURYAP YARDIMCI OLURLAR(TABİİİİ İSTERSEN)

CANIM EVİNDE GÖNLÜN GİBİ ÇOK FERAHMIŞŞeniz

YENİ ALDIĞIN EVDE İNŞALLAH GÜZEL GÜNLER GEÇİRİRSİN
BULUTA DA ARTIK BİR EŞ BULUR VE TORUNLARINA BAKARSIN
:ecrin_bebek:

Fiyat düştü.. :lepi:

Aldınız, aldınız.. yoksa kiraya veriyorum haberiniz olsun.. yerimseniben

Giresun'daki evimi sattığım için, bu ilanın geçerliliği kalmadı.. :lepi:
Evimi artık kiraya veriyorum.
Dolayısı ile de başlığın silinmesini rica ediyorum.
Bölüm yöneticisinin dikkatine!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…