Evimi kalorifer böceği bastı kurtulamıyorum yardım 😢

var eczaneden alıyorsunuz suyla karıştırıp cam sil şişesine boşaltıp her yere sıkıyorsunuz evde değilim markasını bilmiyorum
Aldim onu üç kere tekrarladım bir hafta içinde evi terk ettim bu sürede bu gece bi gideyim dedim küçük küçük yavrular cirit atıyorlar kafayı sıyırmak üzereyim artık

O kadar hızlı üreyen bir böcek ki yumurta kartonu yiyip bile hayatta kalabiliyorlarmış... O yüzden mutlaka çaresine bakmalısın :KK43:
Ne ara bu kadar çoğaldı ne ara ipin ucu bu kadar kaçtı hiç anlamıyorum hiç ben ki okb temizlik hastası biriyken evim günde üç kere süpürüp silinirken her gün koltuk altları çekilirken evim nasıl bu hale geldi oturup ağlıyorum artık😭

Merhaba ilaç derken bildiğiniz bu çok iyi dediğiniz bir ilaç varmı benimde başım belada evi istila ettiler çok zor durumdayım
ay benım sıfır evde cıkmıstı ,oda mutfak esyalarındam yumurtaları eskı evden gelmıs galıba
Eskı evde karsı komsuda cıkmıstı bende yok dıye sevınıyordum ,tasınınca bıkac ay sonra cıktılar
Ikı gunde cogaldılar,şok olmustum

Hamam bocegı yemı oluyor kutu kutu onlardan bıkac yere koymustum
Bırde jel bır ılac var mınık sırıngalı
Onu kagıtlara sıkıp kucuk kucuk koymustum ,onları devamlı yenıledım
Benım bulaşık makınasının ön kapagının içindelermiş
Heryerı bosalttım bulamadım en son bulaşık makınasını söktük orası sıcak dıye ordan ürerlermiş

Tüm mutfak eşyasını yıkadım tek tek balkona koydum
İçeriye 15 gun o ılacları koyup kullanmadım
Öyle kurtuldum

O esyaların ıcınde yumurtaları kalır devamlı çıkarlarmıs
Cok cabuk yayılan bır bocek
Herseyı tekrar yıkamanız lazım

Ben oyle tamamen kurtuldum Allah bıdaha gostermesın😅

Aldim onu üç kere tekrarladım bir hafta içinde evi terk ettim bu sürede bu gece bi gideyim dedim küçük küçük yavrular cirit atıyorlar kafayı sıyırmak üzereyim artık
tek çözüm ilaçlama çagırmak canım biz ilk ilaçlama cagırdık ve eşalarımızda yoktu ben halen korkarım görücem diye zor biten bir böcek çok kötü

ay benım sıfır evde cıkmıstı ,oda mutfak esyalarındam yumurtaları eskı evden gelmıs galıba
Eskı evde karsı komsuda cıkmıstı bende yok dıye sevınıyordum ,tasınınca bıkac ay sonra cıktılar
Ikı gunde cogaldılar,şok olmustum

Hamam bocegı yemı oluyor kutu kutu onlardan bıkac yere koymustum
Bırde jel bır ılac var mınık sırıngalı
Onu kagıtlara sıkıp kucuk kucuk koymustum ,onları devamlı yenıledım
Benım bulaşık makınasının ön kapagının içindelermiş
Heryerı bosalttım bulamadım en son bulaşık makınasını söktük orası sıcak dıye ordan ürerlermiş

Tüm mutfak eşyasını yıkadım tek tek balkona koydum
İçeriye 15 gun o ılacları koyup kullanmadım
Öyle kurtuldum

O esyaların ıcınde yumurtaları kalır devamlı çıkarlarmıs
Cok cabuk yayılan bır bocek
Herseyı tekrar yıkamanız lazım

Ben oyle tamamen kurtuldum Allah bıdaha gostermesın😅
Benimde şuan her şey dışarıda ve normal ev hayatim da yok üstelik Adıyaman'da prefabrik evlerde kalıyorum depremden dolayı zaten ev küçük bide bu böcekler olunca kafayı sıyırmama az kaldı tavsiye için teşekkür ederim

Benimde şuan her şey dışarıda ve normal ev hayatim da yok üstelik Adıyaman'da prefabrik evlerde kalıyorum depremden dolayı zaten ev küçük bide bu böcekler olunca kafayı sıyırmama az kaldı tavsiye için teşekkür ederim
Dedıgım ılacları mıgrostan almıstım . Jel gıbı olan beyaz sırıngalı bırsey cok etkılı oldu onu yıyen olunca ölüyorlardı .
Neyse malzeme az olur dısarı cıkarması kolay olur dıye avutalım kendımızı
Gecmıs olsun tekrar,konteynırdaysanız beledıye ılgılenır ılaclardı aslında bı haber verdınızmı

Dedıgım ılacları mıgrostan almıstım . Jel gıbı olan beyaz sırıngalı bırsey cok etkılı oldu onu yıyen olunca ölüyorlardı .
Neyse malzeme az olur dısarı cıkarması kolay olur dıye avutalım kendımızı
Gecmıs olsun tekrar,konteynırdaysanız beledıye ılgılenır ılaclardı aslında bı haber verdınızmı
Defalarca söyledim bireysel ilaçlama yapicaksiniz diyorlar malesef jel bugün aldım sıktım yarında kotherin sıkıcagim

Defalarca söyledim bireysel ilaçlama yapicaksiniz diyorlar malesef jel bugün aldım sıktım yarında kotherin sıkıcagim
Ama o dısardanda gelır.
Gıderden yada orda başka bır konteynırdan illaki biyerden üredi bu canlı..
yanı hepsını onların ılaclamaları gerekır
Toplu ılaclamada yapılmalı
Siz direk beledoyeyıde arayın soyleyın bence
Bormalde haklılar ev ıcıne karısmaz sadece bına kanalızasyonlarını ılaclarlar ama bu devletın ınsanlara yaşam alanı actıgı bıryer , bu gibi ditwmizliktede onlar ılgılenmelı bence

Ama o dısardanda gelır.
Gıderden yada orda başka bır konteynırdan illaki biyerden üredi bu canlı..
yanı hepsını onların ılaclamaları gerekır
Toplu ılaclamada yapılmalı
Siz direk beledoyeyıde arayın soyleyın bence
Bormalde haklılar ev ıcıne karısmaz sadece bına kanalızasyonlarını ılaclarlar ama bu devletın ınsanlara yaşam alanı actıgı bıryer , bu gibi ditwmizliktede onlar ılgılenmelı bence
Bnmki konteyner değil prefabrik konteyner a göre az daha büyük ve yerleri öyle bir mantıkla yapmışlarki Toprak üzerine parke döşenmiş hayvanlarda az buçuk bı cikicak yer bulsun çıkıyorlar işte

X