Evden eve nakliyat firması ararken hangi platformu kullanmalıyım?

1620zynp

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
31 Mart 2012
87
2
Evden eve nakliyat firması ararken hangi platformu kullanmalıyım?

Ben armut’a baktım, birkaç şirket teklif yolladı ama neye göre yolluyorlar anlamadım. İzmir’den Balıkesir’e taşımak için İstanbul’daki nakliyatçılar teklif atmıştı hemde 15 bin(!) liraya.

Taşınacağımız yerden bulduk biz direkt, internettekiler içime sinmedi

ilginiz için çok teşekkürler.! başka bir bakış açısı kattınız sagolun:) eşim çalışıyor bende evden çıkamıyorum çünkü
ev işi bitmiyor,arada böyle bilgisayara oturup araştırıyorum

Enakliyat platformunu da inceliyorum, sizce o nasıl?

çok teşekkür ederim.ona bakacağım.ben şuan araştırıyorum netten ama güven vermesi lazım bana.! nette araştırırken enakliyat diye bişey de gördüm onunla ilgili fikriniz varmı?
Bilgim yok, ne desem yalan olur Zeynep Hanım. Armut’tan hizmet alan bir kiracım taşınmıştı bayağı oluyor, çok memnun kalmıştı, aklıma o geldi. Bölgenizdeki nakliyat firmalarını aratıp google yorumlarına bakarak da seçebilirsiniz. Çoğunun IG hesabı oluyor, nasıl paketledikleri ve taşıdıklarını videoya çekiyorlar. İçinize siner umarım. Kolay gelsin.

ilginiz için çok teşekkürler,sizi dinlicem :) bide burda biraz daha yazdığımı takip etmek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…