evdekiler benle konuşurken sürekli iğneliyorlar

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
arkadaslar, evde annem özellıkle süreklı herr kelımesınde ıgneleyerek konuşuyor bır kayınvalıdeden farksız
tek farkı bnm de ona cevap verebılıyor olmam..
babam keza öyle ablam aynı sekılde süreklı suclar her sey ıcın ve dewamlı asaglarlar,
süreklı aglayıp karsı gelsem de hep bu böyle, ayrıca aılem dışarı karşı böle degıl gayet ıyı nıyetlıdırler tum herkese, hatta kötluk yapana ödül verırler neredeyse ama genelde bana kusuyorlar sanırım tum içlerını, çok üzgunum bundan dolayı..

• Konu Sahibi EU1
alla alla niye boyle bisey yapsinlarki.........
belki zamaninda onlarin istedigi biseyi yapmadinda ,soyliyemiyolar ama igneliyolaar devamli...bilmemki okudugum gibi aklima ilk bu ihtimal geldi aklima.........acayip...

• Konu Sahibi EU1
canım acaba onlar için gayet normal olan bır şeyı sen abartmış olma..
yada oyle sanıyor olma

• Konu Sahibi EU1
senn biraz hassah olmayasın bu dönemde? diğer başlıklarından da yola çıkarak söylüyorum bunu.. hepimizin bu tip dönemleri olmuştur, herşeyin bize karşı olduğunu düşündüğümüz dönemşer..

• Konu Sahibi EU1
Aile hem sever hem kızar..:smiley-cool:
Ama ne kadar kızarlarsa kızsınlar emin ol ki sadece iyiliğimizi isterler..
Üzülme sen..:teselli:
Şimdi evdesin ya,sevgilinden de ayrısın belki herşeye alınıyor da olabilirsin..

• Konu Sahibi EU1
bence durum ne biliyomusun?onların stres topusun.biliyolar senin cvp vericeğini yükleniyolarda yükleniyolar.insan ne kadar haklı olursa olsun biraz sesini yükseltince tepki verince olay tam tersine dünüyo bilirim.yani en azından ben böyle düşünüyrm.ben bunları yaşadığım içindir belkide.yazdıklarını okuyunca benzettim...bende evde aynı sıkıntıları yaşıyorum.üzme kendini.karışma hiçbirşeylerine.sen susutukca onlarda biryerde pes ederler bence.bana böyle yapmamı söylüyolar sende dene cnm olurmu

• Konu Sahibi EU1

evet size katılıyorum..

patiş bence sana öyle geliyor canım..
neden öyle davranmak istesinler sana
annen ve baban onlar senin.

kurtul artı şu çocuktan yaa,kafandan silmeye çalış
daha çok hassaslaştıracak yoksa seni

• Konu Sahibi EU1

lale öle dememıs, sen alınıyosun öle demıyoırlar dıyosun lale demıs kı öle düşünüo olabılırsın öle bıle olsa oldugundan cok alınıyosun demıs.

çok alınmıyorum kızlar,
gelıolar kapımı acıp konusup gıdıyolar,
sen bu odanın esyası oldun artık vardıyalısın işin yok gucun yok evdesın ev kuşu, ders calısmazsın bısey, bı bardagı yıkamassın, halbukı her seyı yapıyuorum yıne yaranamıyorum, sureklı konusuyolar sureklı asaglıolar, gelıo kapımı acıp konusuo gıdıo evın delısıyım sankı ben

• Konu Sahibi EU1

Patiskacım sen en güzeli iyi kötü deme bir iş bul kendine..
Belli bir yaştan sonra anne baba ile aynı evde yaşamak zor..
Anlıyorum seni..
Ama çalışırsan evden uzaklaşmak iyi gelecek hem sana hem onlara..:1rolleyes:

birde türkcemizi düzgün kullansak
öle degil öyle geliolar geliyorlar
konuyla pek alakasi yok ama hic hoslanmiyorum böyle yazmanizdan kizlar lütfen yazarken klavyeye bakarak daha düzgün yazmaya özen gösterelim

cnm annemde öyledir ama ben bu aralr sabah çalışıp akşam okuom die evden uzaklaştım annem canım cicim demeye başladı okumuyo ve çalışmıosan bence birinden birini denemelisin insan aynı evde bazen annesinden bile sıkılıo zaman zaman

evet haklısın bırınden bırı hayat kurtarır bu durumda ... iş basvuruyorum umarım olur artık bırı yahu 1.5 yıldır olmuyor olanlar da kötu ısler, ama pek secmemelıyım ya da duzgun ıse basvurmalıyım olursa artık..

aynen katılıyorum bende ailenin stres topuyum haksızlıga dayanamayıp hakkımı aramaya çalışında suçlu oluyorum ve cepheye alıyolar benikaydirigubbakcemile

inanki seni anlıyorum ben o devreyi atlattım :)
şimdi yegenimede yapıyolar aynı şeyi
ben cok sıkıntı cektigim için bu konuda yegenime yapılmasına izin vermedim bu kez abimi uyardım
ama bu yeterli deil yegenimede ben yokken dikkat etmesi için şimdi sana verecegim tavsiyeyi verdim
hani cevap verebiliyorum diyosunya
onları biraz şaşırt bence..
onlara cevap verme..
sonunda senin onları takmadıgını farkedince susacaklar inan bana
çünkü sataşabilcekleri kişi ve eğlence haline getirebilcekleri bir olay olmayacak karşılarında

çocukça tavırlardan ve düşüncelerden uzaklaşmak lazım bu durumlarda..

Ah lale ablacım iş bulmak keşke kolay olsa
Patiskanın durumuna benzer bir olayda ben yaşıyorum ve eminim ondan çok daha fazla etkileniyorum çok mutsuz suratsız ağlak bir kız oldum ama onca yaptığım başvurulardan dönen kimse yok biliyorum çalışsam düzelcek herşey ama olmuyo işte ((
Benimde ne kaderim varmış hem kendm hem sevgilim işsiz üstelik ailemlede(babamla) çatışıyorum :çok üzgünüm:

eeet kızlar ya, susunca böle mel mel bakınca anlamıyo gıbı falan sonra bı heeeee dıyom hıh anlamadı benı dıyo sonra bı kac laf daha edıp gıdıo, sonra yıne ben bısy demıyrum böle cok konusunca bagrıom kaçıyolar hehehehe, ama bugun evde degıldı anem de ondan rahattım bıraz ne guzel olurdu o da calısıo olsa ya da ben bu evde olmasam ah ah yasımız da cok buyuk ama aılemızın cocugu gıbıyız, işler neden olmuyro basıretımız baglandı sımdı bır de krız oldu resmen anlayamadım gıttı,
unıversıteyı dısarıda okusaydım hıc boyle problemlerım olmazdı keşke ızın vermeyız demelerıne kulak asmayıp yazsaydım dısarıyı mecbur gonderıcekelrdı ama keskelerle de yurumuyor ıste yas kac ewdeyzz, ewlenmeyı de bı kacıs olarak gormuyorum o da baska bı ev sonucta iş olmadıktan sonra bu aılenın kucuk kızı olma mefrumu orada da devam eder hem de 2 aıle ıle kaynana kayınpeder bır de kendı aılemız ahh ah altın bılezık derlerdı de edındık sayılır bır de kulklanmayı bılıp calısabılsek nıce olacak.. saolun kızlar destek oluyorsunuz

Canım seni anlıyorum ama yaşadıklarına üzüldüm...Ama şuna emin ol evlenince böyle olmuyor..
Yani tabiki evlenince de zorluk yaşıyorsun ama farklı zorluklar ama emin ol bu yaşadığın sorunu yaşamazsın...
Çünkü artık senin bir evin oluyor...Ve herşey cok daha farklı oluyor...
Evlenmeni tavsiye ederim a.s

Evlilik baba evindeki huzursuzluktan bir kacis yerine, sevgi ve ask icin yapilmali, yoksa ordada problemler birakmaz pesini.

Varsa bir sevgilin, varsa durumunuz ve gercekten istiyorsaniz evlenirsiniz.. ama bøyle bir durumda sirf bu yuzden evlilige karsiyim.

Bu tur kavgalar olur ailelerle cocuklari arasinda, bende yasadim benzer bir durum, kavgali gurultulu olmasada hissettim, ve cok rahatsiz oldum.

Bir ise girip calismak en guzel cøzum bencede

ewlılık guzel de hazırann canım selanısın dedıgı gıbı ha deyınce ıstemedıgın nbırıyle olmuyor ewde yoksa her aksam gelıp bıseyler beklıcek bı yabacı daha rahatsız eder benı alah korusun,
bı ıs bkıcam işte belkı hafıfler ozaman daha az gorusunce ewdekılerle, ama sevdiğim ve evlenme olayı yok benım ıcın yasım 26 ama ne zaman olur o iş olur mu bılmıyorum ewlılık flan, olursa ne alaa da neyse artık bakalım saolun kızlar destegınıze kendımı daha ıyı hıssedıyorum daha guclu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…