Evdeki Test Ne Kadar Güvenilir?

1BukeT

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2006
1.453
28
Kizlar 3 Günüm Geçti Ve Test Yaptim Ama Negatif Çikti....kan Testi Için Biraz Daha Beklemeli Miyim?

istediğin zaman kan testi yaptırabilirsin beklemeye gerek yok bence, kesin sonuç almış olursun canım.

Evet Ama 2 Gün Daha Beklesem Daha Iyi Olmazmi Zaten Idrar Testide Negatif...şüphe Olsa Idrar Testi Silik Çikiyor Diye Biliyorum Aslinda Umudumu Da Kafes Içine Aldim Büyümesine Izin Vermiyorum..hayirlisiii

canım hiç beklemene gerek yok.hemen gidip yaptır.müjdeli haberini bekliyorum canım.

Ah Big Cim Daha Önce Defalarca Başima Geldi Bu O Yüzden Emin Olmadan Yapmayacağim Biraz Daha Bekleyeyim Burdan Sürpriz Yaparim Zaten Size..birde Geçen Ay 6 Gün Gecikti Ve Olmadi Onu Düşünüyorum....kararsiz Kaldim Ama Heves Etmeyeceğim Bu Sefer..

Canim Hayirlisi
Bence De Biraz Bekle En Azindan 1-2 Gün Daha
Çünkü O Hayal Kirikliklarini Çok Iyi Bilirim

en az 15 gün geçikmedikten sonra doğruluk payı yoktur diye biliyorum evdeki test için

herhangi bir tedavi görüyormusun canım? yoksa 10 gün bekle derim 3 gün test için erken ama kan testi yaptırabilirsinde.ama benim 11 gün gecikmişti 12.günde hastalandım

Peki Ya Kizilaya Yapilan Kan Testi Nekadar Güvenilir?10 Gün Geçti Ama Ve Kan Testi Sonuçum Sifir Çikti Evet Kocaman Bir Sifir....acaba Tekrar Bir Kan Testi Yaptirmali Miyim Bir Yanlişlik Olmuş Olabilirmi?

Lütfen Cvp Bekliyorum Bilgisi Olanlardan..

Kan testi en güvenilir sonucu verir. Bence sen biraz sıkıntı yaptın bu konuyu ondan geçiktin. Adet düzensizliklerinde psikolojik etkenler çok önemlidir. Bence biraz daha rahat ol. Ve önümüzdeki ayı bekle.
Hayırlısı ne zaman ise o zaman müjdeli haberi verirsin.

hmm bi bakalım

1.predictor .25.00 ytl beklenen adetin ilk gününden itibaren gebeliği test eder.

2.toyo, raşa, equpar yaklaşık 3.00 ytl raşada adetin ilk günü yazıyor şuan elimde o var diye ona baktım. equparda 7 gün sonra yazıyordu.(diye hatırlıyorum) toyo yu hatırlayamadım şuan. zaten o biraz daha pahalı gibi.

3.kan testi benim bölgemde 25.00 ytl ye yapılıyor. ilişkiden bi gün sonra gebeliği tespit ediyor.

4.ultrason tabiki :smilewinkgrin:

ben testlerin güvenirliğini %99 olarak biliyorum. zaten şuana kadar bi şikayette olmadı. sadece erken yapılmışsa çok silik bi çizgi oluyor. bide binde bir bozuk çıkabiliyor.

2.50 -3.00 ytl lik testleri kullanıyorum. hem ucuz hem paniği her tarafa yaşatmaya gerek yok.

Ben en ucuzunu kullanmıştım ve hamilesin çıkmıştı şimdi oglum 3 yaşında yani ucuzuda pahalısıda aynı sonuç dogru oluyor genelde....:)

Benim reglim 3 gün geciktiğinde test yapmıştım ve sonuç negatifti. Birkaç gün sonra sintgrafi çektirecektim bunun için bir kez daha idrar testlerinden aldım. Bu arada 7 gün gecikmişti regl. İkinci çizgi çok silik bir şekilde çıkmıştı. Emlin olamadım ve sintigrafiyi erteletip, ertesi gün kan testi yaptırdım. Sonuç pozitifti. Yani testin doğruluğundan çok zamanlamayla alakalı bir durum var sınırım ortada. Ve en kesin sonuç kan testi ama insan emin olmadan da hastane ortamına girip, bir başkasıyla bu durumu paylaşmak istemiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…