Evde yüz dudak burun dolgusu

Ya kendi ürünlerine baktım onlarınkide aynı hyamax belgeside var zaten salonlara veren toptancı medikalden aldım daha az kazanacaz diye yapmıyorlar ah keşke ama Ankaradayım 😞
Medikal firmasina sorun ben urunu aldim ama yapabilcek hekim ariyorum simdi benim buldugum kisi artik yok falan de belki medikal firmasi birilerini bulur size insallah. Onlar cok yerle calisiyor ya biraz ricada bulunum ya da bir mumessil falan bulun hastane çevresinde onlarin tanidiklari olur mutlaka

Bide bu kizi 1000 e falanda yaptirmadi yanin2500 den az degildir. İsin kotusu arkadasim ne kdr kotu olduğunun farkinda değil ya da begenmese bile guzel gormek mi istiyor anlmadim. Kanka guzel degil mi duye soruyor konusu acilinca. Cok mu buyuk ki bana normal geliyonfalan diyor yok cok kotude diyemiyorum iyi diyorum😄
İnsanlar değişik değişik, algıları da değişik. Kendi memnunsa, erkekler de beğeniyorsa bir şey diyemeyiz. Doğal durmuyor kesinlikle, ama yapaylığı seven de var sonuçta.

İnsanlar değişik değişik, algıları da değişik. Kendi memnunsa, erkekler de beğeniyorsa bir şey diyemeyiz. Doğal durmuyor kesinlikle, ama yapaylığı seven de var sonuçta.
Bence bunu hic bir erkek begenmez dudaktan baska herseye benzemis asimetrisi var orantisiz şiş neyse bakalim ilerleyen sudecte nasil olcak yoksa bende seviyorum dudak dolgusunu ama guzel yapani bi tanede begendigim birinin atc aradaki farka bakin

Eklentiler

• IMG_20220522_233200.jpg
    IMG_20220522_233200.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 150
  • Screenshot_2022-05-22-23-31-29-74_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg
    Screenshot_2022-05-22-23-31-29-74_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg
    129,1 KB · Görüntüleme: 157
İzmirdeyseniz tanidigim biri var danisirdim yapmasi için ama muhtemelen degilsinizdir. Yani simdi siz dr olsaniz riski goze alip yapar misiniz? İnternetten icerigi ne oldugu bilinmeyen bir urun geldi orjinal mi degil mi emin olamazlar yan etki yaparsa ölume kdr yol acabilir boyle seyler hic bir hekim kabul etmez ama asistan hemsire estetik cerrah yaninda calisanlarda yapiyor bazen belki oyle birini bulursaniz onlar yapabilir.
merhaba nereden aldınız acaba ben de ankaradayım

Kesinlikle troll ya bu kadar cehalet gerçek olamaz, okurken gerçekten kendisine yaptı mı diye korkarak okudum:olamaz:
Bu başlığı gören genç kardeşlerimiz olur da böyle bir şeye yapmaya kalkar aman diyim yüzünüzden olursunuz. Bir arkadaşın da dediği gibi, gerçekten doktorlar boşuna mı okudu bunca yılı? Dönülmez yollara girip de sağlığınızdan olmayın.

X