Evde yüz dudak burun dolgusu

Gulktn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
71
6
38
Uzun zamandır araştırıyorum yanak dolgusu yapmak istiyorum 3bin tl diyor estetikciler evde yapmaya çalışiyorum bazı alışveriş sitelerinde enjektör ve dolguların satışinı yapıyor fakat ing bilmiyorum açıklamaları çeviri yapıyorum anlaşılır degil bu görsellerden alan uygulayan oldumu içlerinde dolgu serumu gönderiliyormu yada kendi aldıgını bi yer varmı

Eklentiler

• Screenshot_2020-05-21-19-54-00.png
    Screenshot_2020-05-21-19-54-00.png
    475,3 KB · Görüntüleme: 440
  • Screenshot_2020-05-21-19-53-27.png
    Screenshot_2020-05-21-19-53-27.png
    195 KB · Görüntüleme: 452
Ayy allah korusun yanlis bi yere enjekte edip yuz felci olursun kendin deneme. Zamanla para biriktir profesyonel bi yere gidersin. Igneyi batirip sktim bitti isi degil bunlar. Gecende tvde izledim. Alnina sakagina falan botoks yaptiriyo bi kadin adam piyasada ki ucuz malzemeden kullaniyo damara denk gelmis kana karistigi icin ölmüs kadin.

bende bunu ciddi ciddi düşündüm bugün. Baban sabancı değilse ortalama biri için 3000 tl az para değil bugün dudak dolgusu yaptırdım 1000 lira verdim canım gitti ama çok istiyordum. Doktor yaparken dikkat ettim de bunu bende yaparmışım dedim 😂 ama botoks başka bir şey damarı var siniri var o yüzden riskli olabilir :/

bende bunu ciddi ciddi düşündüm bugün. Baban sabancı değilse ortalama biri için 3000 tl az para değil bugün dudak dolgusu yaptırdım 1000 lira verdim canım gitti ama çok istiyordum. Doktor yaparken dikkat ettim de bunu bende yaparmışım dedim 😂 ama botoks başka bir şey damarı var siniri var o yüzden riskli olabilir :/
Yanak dolgusu yani elmacık kemiği DOLGUSU...botoks değil yani.
Botokslarin bölgesi farkli.

Bu arada nerede yaşıyorsunuz ucuza yapmışlar

Yanak dolgusu yani elmacık kemiği DOLGUSU...botoks değil yani.
Botokslarin bölgesi farkli.

Bu arada nerede yaşıyorsunuz ucuza yapmışlar
ankara da yaşıyorum aynı malzemeleri kullanmalarına rağmen merkez ilçelerde iki latı fiyatı merkezden uzaklaştıkça fiyat düşüyor. Ben eryamanda ki bir kliniğe gittim çok memnun kaldım.

Guzel olmak iyi hissetmek icin bunu yapmayi düşünüyorsunuz. Ya zarari olursa? Ne silikonu belli degil. Hijyenik degil. Boyle bir seyi evde yapmayı dusunmeniz cilginliktan da ote bir durum.
Silikon degil hyaluronik dolgu ve a b c e vitamin karısımı enjekte ediliyor

Malzeme karışımını buldum evde yapilacak bisey zaten

bu tarz seyler bir uzman olmadan yapilmaz birazcik dudaginiz buyusun diye bos yere sagliginizi riske atiyosunuz hyaluronik asittir gunahi yoktur diye bisey yok bu kadinlarda hyaluronik asit enjekte ettirmisler ve doktor yerini tutturamamis damara denk gelmis ve sonuc.. DOKTOR bile tutturamamis siz evde nasil yapacaksiniz.................

Eklentiler

• F8E1CA81-B8AF-4B61-B149-BC2276644E5C.jpeg
    F8E1CA81-B8AF-4B61-B149-BC2276644E5C.jpeg
    18 KB · Görüntüleme: 378
  • 525665CE-A0EA-4FF0-9BA1-08D02C46431C.jpeg
    525665CE-A0EA-4FF0-9BA1-08D02C46431C.jpeg
    9,9 KB · Görüntüleme: 418
Bu sitede bir kiz erdal bektas adli adamdan dolgu maddesini almis hemsirr olan bir tanidigina yaptirmis dudagina ve gercekten guz olmus normalde o dolgu maddesi hyaluro pen ilede kullaniliyor aslinda ben hyaluro pen ile yapmak istiyodum ama adama dun whatsaptan yazdim dolgunun fiyati 450 dedi hyaluro pen fiyati tek baslik 1000 tl cift baslik 2 bin igneden de korkuyorum ama sanirim 450 tl olandan alicam enjektor dolgu ve anestezi kremi ile gelecekmis

Kendi sağlığınızı nasıl riske atarsınız taa nerelerden geliyor o ürünler zararlı plastik vs. kendinize kalıcı hasar vermekten korkmuyor musunuz madem dolgunluk istiyorsunuz vaporub falan sürün bundan iyidir.Para biriktirin cildiye uzmanlarının kliniklerinde yaptırın.

Hangi marka dolgu kullanilmisti?

Uzun zamandır araştırıyorum yanak dolgusu yapmak istiyorum 3bin tl diyor estetikciler evde yapmaya çalışiyorum bazı alışveriş sitelerinde enjektör ve dolguların satışinı yapıyor fakat ing bilmiyorum açıklamaları çeviri yapıyorum anlaşılır degil bu görsellerden alan uygulayan oldumu içlerinde dolgu serumu gönderiliyormu yada kendi aldıgını bi yer varmı
selamlar acaba naptnz dolguyu aldınızmı

Merhaba dolgu aldınız mı? Ben de almayı düşünüyorum? Ama nerden alsam bilemedim.

Çok pahalı doktorlarda işlem yaptırmak mümkün değil.

X