Evde kocaman böcekler:((!!

Hamam böcekleri için olan böcek ilaçlarından alın. Evin tüm duvar diplerine (yer ile duvarın birleştiği) sıkın. Bütün dolap altlarına, kalorifer kenarlarına, kapı girişlerine, dış kapınızın eşiğine ve köşelerine de sıkın. Hamam böcekleri zor ölen ve çabuk üreyen hayvanlardır. Yavrularını bu şekilde öldürebilirsiniz

Atlatdığınıza sevindim peki karşılaştıklarınız bahsettiklerim kadar büyükler miydi yoksa daha ufak böcekler miydi?
Karisikti buyuktu ve hepgun coguluyorlardi resmen eve musafir bile cagilamazdim ama sukur 6aydir rahatim apartmanda var evde bazen goruyorum ama her yerde jel oldugu icin oluyorlar

Arkadaslar bu bocek degil. Kirkayak bu hayvan dokuz canli Oyle ilacla vs ile ölen veya kacacak bir sey degil. Hayvana vuruyorsun vuruyorsun ölmüyor. Bunu kirsal alanlarda yasayanlar iyi bilir.

tüm kapı eşiklerine, girebileceği yerlere, pencere pervazlarına aktardan aldığınız biberiye yağını sürün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…