Göz Makyajı Evde Kirpik Perması Yapmanın İncelikleri...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Merhaba benim kirpiklerimm cok düz kivrik kirpiklere cok ozeniyorumm hangi seti önerirsinizzz alicamm kesin sizin set hangisi

Benim icin para sorun degil canim. Goze kacmasi aninda korluk yaparmi
Hayır canım korkma, şampuan gözüne kaçtığında ne oluyorsa hemen hemen öyle yanıyor, yıkıyorsun geçiyor. Malzemeyi altlara değil zaten rulonun üzerine kıvırdığın kısma süreceksin o yüzden gözüne kaçırmayı becerebilir misin bilmiyorum.

Yok canim bu konularda becerikliyim ona guvenerek aldim bide en basta senin sayende cok tesekkur ediyorumm... 2 gun sonra gelicekmis kargom.. benim kipiklerim düz bile degil asagiya bakiyor resmen cok takintiliyim insallah gecicek bu takintim.. birde benim kirpiklerim siyah boyamama gerek varmiki

Elin yatkınsa çok da güzel yaparsın bence... Boya meselesine gelirsek, benim kirpiklerim oldukça sarı ben o yüzden boyuyorum canım, sen kendi isteğine göre eğer gerek duyarsan boya, yok hayır kirpiklerim koyu renk diyorsan hiç gereği yok... Ürün eline ulaşınca kullanma talimatını yaz. Genelde üzerinde yazan dakika kadar bekletildiğinde pek sonuç alınmıyor, daha fazla beklemen gerekebilir.

Rica ederim, şimdiden güle güle kullan

Merhaba

Merhaba, ben kirpik perma seti satın aldım, bütün işlemleri yaptım, fakat kirpiklerim ayne düz kaldı, sorun ne acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…