Evde epilasyon hakkında bilgi sahibi olan var mı hanımlar?

milena6034

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2021
39
8
Ben normalde ağda kullanan biriyim ve benim işimi cidden görüyordu hem genital bölge için daha rahattı fakat annem de isteyince remington epilasyon cihazı aldık atış bitince servise gidip yeniletebiliyor muşuz fakat bunu hiç deneyimlediniz mi daha ikinci yapışın fakat genital bölgede kollarda diken diken hissi aşırı rahatsız ediyor ağda da iken kaymak gibi oluyor du ne zamana azalır ben direk jilet atıp üstüne bir kaç kez atış yapıyorum

Ben normalde ağda kullanan biriyim ve benim işimi cidden görüyordu hem genital bölge için daha rahattı fakat annem de isteyince remington epilasyon cihazı aldık atış bitince servise gidip yeniletebiliyor muşuz fakat bunu hiç deneyimlediniz mi daha ikinci yapışın fakat genital bölgede kollarda diken diken hissi aşırı rahatsız ediyor ağda da iken kaymak gibi oluyor du ne zamana azalır ben direk jilet atıp üstüne bir kaç kez atış yapıyorum
Evde yapmıyorum güzellik merkezinde lazere gidiyorum deneyimimi anlatayım size. Jiletle aldıktan sonra hemen atış yapmayin üzerinden en az 12 saat geçmesini bekleyin öyle yapın. Atislardan sonra bir gün duş almayın e vitamini içeren duş jeli , krem, losyon , deodorant kullanmayın çünkü kıl köklerini besliyor. Duş alırken de atış yaptığınız bölgeyi kese ile yıkayınız dökülmesine fayda sağlıyor. Bir hafta icerisinde atış yaptığınız bölgedeki tuyler çıkınca koparak dökülmesi gerekiyor.

X