evde 2 cocukla 10 kg nasil verilir

bigunmutlaka

;)
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2015
3.494
2.753
35
Evet iki kizim var spora veya yuruyuse vaktim yok burda kis sert..
Esim spora basladi 20 kg kadar fazlasi var ve cik azimli .. Okey iyi his sagligi icin versin tabi kilo
Da da'sı şu ki uzun zamandir fark etmeden kucuk kucuk kilo aliyodum bugun bi tartildim 60 kg olmusum ama boyum 1.58
Simdi kimi diyecek normal hayir degil cunku ben cok minyon tipliyim bacaklar ince kollar ince sadece kocaman bi gobek var bileigin 5 aylik hamile sanilacak top gibi bi gobek..
Bu yasima kadar hic fazla kilo almadim ne yersem yeyim sabitti simdi esimle iddalastim bu 8-10 kg yu vercem ama nasil? Onerileri bu isten anlayan daha ince kilo vermislerden tavsiyeleri bekliyorum

Canan karatay ın kitabını edinseniz, ancak kısa vadede değil uzun vadede faydasını görürsünüz.
Kısa vadede en iyisi kalori hesabı yapmak gibi geliyor bana, internette yediğinizi yazıp siİn yerinize hesap yapan uygulamalar var, kullanan bir kaç arkadaşım oldu, memnunlar.

2 cocukla fazladan 10 kilo nasil alinir ki:)saka saka sporu bilmiyorum ama aksam yemegi kesin 5 ten en gec 6 dan sonra hicbisey yemeyin.aksam yemeyi kesince kilolar gider cabucak

Aynı bensin ya. Benim de boy o civarda, kollar bacaklar çöp gibi ama göbek var. 53-55 arası olurum genelde. 55 yukarısına azıcık çıksam şişman gibi olmaya başlarım.

Evde müzik açıp dans edebilirsin. Kalorili yiyecekleri azaltır, akşam 6 dan sonra bir şey yemeZsin olur biter. (Bir sağlık sorunun yoksa tabi) Ben ilk dogumumdan sonra 2 ayda 10 kilo verdim bu şekilde hem de bol meyve sebze yiyerek. Tempolu dans harika hem vücut da sekillendiriyor, moral de veriyor.

Evde dört çocuğuyla birlikte spor yapan kadının videosunu izlemiştim.çok tatlılardı.sizde çocuklarla dans edip çeşitli egzersizler yapabilirsiniz.hem onlar enerjilerini atmış olur hem siz zayıflamak için bir yol katetmiş olursunuz.tabi bol su için ve akşam altıdan sonra yemeyin.

Deniyorum da ekxtra bisey bi diyet filan uygulasam diyorum ama nerden bulunuyo nasil guveniliyir hic bilmiyorum

Elbet 2 çocuk uyuyacak :) ve anne 45 dk Leslie walk at home yapacak.. aburcubur u kesecek.. duzenli beslenecek.. bol su içecek.. 2-3 ayda 10 kilo gidecek..

Biri 3,5 yaşında,diğeri 1 yaşında 2 kızım var. 48 kiloyum. Neden? Çünkü yemeye pek vaktim yok. Olsa bile boğazımı tutarım.

Kilo problemim yok ama birkac sey soylemek isterim. Cok az elma sirkesi ve bir limonun suyunu sıkın. Sürahinin icine koyun calkalayin. Gun icinde susadiginizda bu sudan icin. Limon ve elma sirkesi yag yakiyor. Limon hem kis gunu size iyi gelir.
Bir de sabah kalkar kalkmaz sicaga yakin ilik su icin ac karnina. Saat aksam 6 dan sonra birsey yemeyin. Meyve sebze yiyin. Ekmegi sabah kahvalti haric kesin. Tv karsisinda yemek yemeyin.
Koşu bandi da iyi olurdu sanki.
Cay in icine seker koymayin. Domates suyu icice istah kapaniyor.
Iyi kalin mutlu kalin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…