Mutfak Püf Noktaları Ev yapm galeta unu

pukaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2009
402
2
kızlar evdeki bayat ekmekleri robottan geçirin sonra fırınlayın hafif kıtırlaşana kadar fırında tutun daha sonra saklama kabına veya kavanoza koyun çook uzun süre dayanıo ve hariha oluo tawsiye ederimmhihoyyyt

bişeyi anlamadım özür hani mesela köfteleri felan galeta ununa bulayın diyo yua bu bulanırmıki un gibi olmuyoki?

ewt tatlım köfteleri falan bularsın tam un gibi değil ama pişirince kıtır kıtır çook güzel oluo bak birazcık yap dene sonra hiç hazır almıcaksın:eek:

Ben bir kavanoz yapmıştım sonra baktım köfte haricinde kullanabileceğim hiçbir tarif yok o yüzden döktüm bende.

kızlar evdeki bayat ekmekleri robottan geçirin sonra fırınlayın hafif kıtırlaşana kadar fırında tutun daha sonra saklama kabına veya kavanoza koyun çook uzun süre dayanıo ve hariha oluo tawsiye ederimmhihoyyyt
ben de yeni tarif buldum galeta unu yasadigim yerde yok diye yapamamistim en kisa zamanda deniyeyim

ewt canım kendi yaptığım galeta unundan koyuyorum peynirli iç az geldiğinde falan iyi oluo kimse anlamıoyerimseniben

super fikir :lepi:

X