Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Allah her kesin yardımçısı olsun cocuklarmizi korusun bizdee ölen simdilik 1kisi ama vaka 76 olmus hizli yayliyor.
Siz bizden önce önlem almaya başladınız azerinden biliyorum bahsetmişti sizin vaka sayınız daha az inşallah bir an önce toparlanir

Kolayca atlatırız

Hemşehrim dün siz bugün biz sallandik ben dunkunu hissetmedim bugün hafif salladı geçti
.ama daha dün Ahmet yakut u dinledim Manisa da hareketlenme var en üst 4.7 ye kadar olabilir dedi ve bugün 3.9 oldu
Evet ben dün yataktayken oldu.önce güm dedi sonra titretti :)
Camda bekliyorum
Deprem olursa dışarı
Virüs gelirse içeri

Hemşehrim dün siz bugün biz sallandik ben dunkunu hissetmedim bugün hafif salladı geçti
.ama daha dün Ahmet yakut u dinledim Manisa da hareketlenme var en üst 4.7 ye kadar olabilir dedi ve bugün 3.9 oldu
Aaa bugün duymadım ben
Aslında böyle az az olması sevindirici,enerji açığa çıkıyor diyolar
Salla yaaaa nasısa ölcez
Mayısta zombiler gelcekmiş zaten o daha korkunç

Evet ben dün yataktayken oldu.önce güm dedi sonra titretti :)
Camda bekliyorum
Deprem olursa dışarı
Virüs gelirse içeri
Bende koltukta çay keydi yapıyorum kahvaltı sonrasi oğlan yanında hoplayıp zıplıyor baştan anlamadım sonra toplanın deprem oluyor dedim

Önemli tabiki
Hatta bence aramadan git.ararsan red edebilirler.ama oraya kadar gitmişken geri çevirmezler bence
Riske girmeye değer

Önemli tabiki
Hatta bence aramadan git.ararsan red edebilirler.ama oraya kadar gitmişken geri çevirmezler bence
Riske girmeye değer
Önce anestezi,sonra cerrahiye gel dedi en son.Anesteziden onay alınca doktorun gün verecek dedi. Bazı yerlerde ameliyatlar iptal ,ama burası için bir bilgi yok henüz . Bence de gideyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…