Ev taşıma önerileri?

Betlmiray

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2019
44
9
Merhaba hanımlar yakın zamanda Allah nasip ederse kendi evime tasinacagim daha önce hiç tasinmadim onerilerinizi alabilir miyim ? Neler yapsak beni daha az yorar ?
Mesela koltuklar taşımadan sonra. Mi temizlenmeli perdeler aynı sekilde ?
Dondurucu ve buzdolabı icindekileri nasıl tasimaliyim ? Not : il içi taşıma olcak

Ben perdeleri taşındıktan sonra hemen yıkadım astım. Öncesinde gerek yok bence taşınırken isterseniz pamuklara sarın yine kirleniyor. Bizim taşındığımız yer 2 arka sokaktı o yüzden buzdolabı içindekiler sorun olmadı ama eğer sizde mesafe çok uzaksa bozulabilecekleri isterseniz şu soğuk tutan çantalar oluyor onlara koyabilirsiniz.

Taşınır taşınmaz hemen buzdolabını çalıştırınız mi ? Çalıştırmayın diyorlar ?

Taşınır taşınmaz hemen buzdolabını çalıştırınız mi ? Çalıştırmayın diyorlar ?
Yok yarım saat önce çıkardım yarım saat sonra taktım, yolda sallanıyor ediyor diye mesafe ne kadar uzuyorsa o kadar uzun süre takmamak lazımmış bizimkinin sallanmaya zamanı olmamıştır diye çok beklemedik

Koltuklar taşındıktan sonra. Halılar yıkanacaksa taşınmadan verin yeni eve temiz gelsin hemen serersiniz ben öyle yapmıştım. Perdeler taşındıktan sonra öncesinde kırışır zaten. Mutfağı ben streçle sardım hiç kırılan eşyam olmadı. Çöp poşeti çok kullandım ben. Kıyafetleri yorgan battaniye vs bunları hurçla siyah çöp poşetine koydum. Buzdolabındakileri de köpükler satılıyor onunla taşıma başladığı zaman doldurdum içini hiç erime vs olmamıştı dolap gelince de içine koydum fişi takmasam bile soğuktu içi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…