Ev sahibi

Yok ihtarnameyle vs çıkaramaz, bugün mahkemeye verse mahkeme bile ağustosa gün vermez, yasal oran neyse o oranda zam yapın, uzaklaştırma aldırın, istediği parayı da sakın vermeyin o zorbaya
Asla vermem o miktarı. Zaten durum müsait olsa böyle bu yerde bir dakika kalmazdık. Ki kabul etsek yine arttıracak.

Eski ev sahibiyle sözleşme yapmıştık, yenisiyle yapılmadı zaten cıkacağımız için gerek duymadık. Yeni ev sahibi de beni ilgilendirmez deyip zorluyor işte. Evi de görseniz o kadar küçük ve bakımsızdı ki.. Biz girdiğimiz zaman bakım yapıp oturduk. Yani daha önce de kira da oturduğum oldu böylesini ilk kez yaşıyorum. Evim de evim diyor inada binecem eylüle kadar çıkmayacam o olacak en sonunda🙄
Bu durumu bilmiyorum evi satınca yeni sözleşme isteme hakkı var mı bence iyice araştırın. Eski konulardan biri ev sarılınca 3 ya da 6 ay süre var demişti ama emin değilim. Şunun şurasında kalmış 1 ay sizi çıkmaya zorluyor gibime geldi.

Bu durumu bilmiyorum evi satınca yeni sözleşme isteme hakkı var mı bence iyice araştırın. Eski konulardan biri ev sarılınca 3 ya da 6 ay süre var demişti ama emin değilim. Şunun şurasında kalmış 1 ay sizi çıkmaya zorluyor gibime geldi.
Evet ev satılınca 6 aylık bir süre oluyor. Bizim eylülde bitiyor bu süre, biz ise 1 ay öncesinden çıkacaz.

X