Ev eşyasi

Olabilir tabi :) ama fiyatlari ogrenmem de cok iyi olacaktir :) malum yalnizim halledebilecegik miktarlarda olmali :)
Oturma grubu var. 3lü 2 adet tekli 2 adet(berjer) hepsi açılıyor. Eşya koymak için ideal :) yemek odası takımı. Masa 12 kişilik. Konsol büyük. Vitrin normal boyutta. Bir de tv ünitesi var. Hepsi beyaz ve krem rengi. Hepsine 3 bin düşünüyorum. Garantileri devam ediyor hala

Oturma grubu var. 3lü 2 adet tekli 2 adet(berjer) hepsi açılıyor. Eşya koymak için ideal :) yemek odası takımı. Masa 12 kişilik. Konsol büyük. Vitrin normal boyutta. Bir de tv ünitesi var. Hepsi beyaz ve krem rengi. Hepsine 3 bin düşünüyorum. Garantileri devam ediyor hala
Fotograf atmaniz mumkun mudur acaba

Merhabalar hanimlar, ben yalniz yasiyorum ve yeni tasindim. Daha evvelki evimdeki esualari sattigim icin su an esya arayisina girdim. Istanbul umraniye de ikamet ediyorum. Satmak istediginiz herhangi bir ev esyasi varsa talip olabilirim :) gidip cok yuksek meblalar odemek istemiyorum. Zaten yalnizim, evde esya vs az bucuk var ama dairem biraz genis hali, masa, dolap vs tarzi esyalara talibim :) calistigim icin de gidip gezip bakamiyorum. Simdiden tesekkurler
Konu açıyorum şimdi oraya koyacağım eşyaları ..

X