Etkisini gördünüz esmalar nelerdir çekerken neye dikkat ediyorsunuz?

2 aydır esma çekiyorum ama henüz etkisini görebilmiş gibi hissetmiyorum neyi yanlış yapıyor olabilirim?
Vakti zamani vardir bazi şeyler hemen olmaz sen genede duani birakma olmuyor diye bak ben 5 senedir ev almak icin dua ediyorum sürekli hergün zikir cekiyorum sabah kalktigimdan aksam yatana kadar ama allahin plani var . ve yaklaştim ev almaya sabretmen lazim

Asla duayı bırakmam ya da küsmem gibi bir şey söz konusu değil tabi ki. Ama acaba bir şeyleri yanlış ya da eksik mi yapıyorum diye düşündüm.

Ben sabah ve akşam zikirlerini tavsiye ederim. Etkisini anında görürsünüz. İlk günden gününüz bereketleniyor.

O nedir
Detaylandırırmısınız
"Hisnul muslim" (=Müslümanın Sığınağı) adlı bir kitapcık var. İçinde sahih hadislerden oluşan bütün dualar toplanmış, örneğin yolculuk duası gibi. Sabah akşam zikirleri de sabah namazı vaktinden sonra ve ikindi namazı vaktinden sonra yapılması sünnet olan zikirler, bunlarda ayrı bir başlıkta kitapçıkda yer alıyor. Nazardan korur. İnternetten de bulabilirsiniz, arapçası, meali, fazileti ve hadis kaynağı mevcut.

X