Estradiol(E2)Kaç olmalı=((

yasuyasu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2014
745
247
hanımlar merhaba 3 yıldır bebek istiyorum olmuyor adetin 3 .günü yapılan hormon tahlillerini daha önce iki kere yaptırdım doktorum değerler normal güzel dedi bu gün adetimin 3.günü içimden bir ses git yaptır belki bir değişme vardır ondan olmuyordur dedi gittim kan verdim sonuç estradiol 17,57 çok düşük değilmi?moralim bozuldu ne anlama geliyor ne yapmam lazım bilgisi olan varmı?yardımcı olabilecek??

Kist varsa düşük oluyor değer, benim vardı adetle atıldı. Doktoruna bir sor, çok panik yapacak bir durum olmayabilir

bende de 2 aydır <20 çıkıyor. ne demekse. tüp bebeğe başlayacaktık iptal oldu bu ay :KK61::KK61::KK61:

Kizlar benimde adetin 3.gunu E2 43
Fsh 4,40 Lh 1,98 cikti
sizce e2 yuksekmi????

Kizlar adetin3.gunu e2 43 cikti
Fsh 4,40 Lh 1,98 nasil sizce
hanımlar merhaba 3 yıldır bebek istiyorum olmuyor adetin 3 .günü yapılan hormon tahlillerini daha önce iki kere yaptırdım doktorum değerler normal güzel dedi bu gün adetimin 3.günü içimden bir ses git yaptır belki bir değişme vardır ondan olmuyordur dedi gittim kan verdim sonuç estradiol 17,57 çok düşük değilmi?moralim bozuldu ne anlama geliyor ne yapmam lazım bilgisi olan varmı?yardımcı olabilecek??

Kist varsa düşük oluyor değer, benim vardı adetle atıldı. Doktoruna bir sor, çok panik yapacak bir durum olmayabilir

ben de tam tersini biliyorum. kist varsa veya pko yüksek çıkıyor

Onemli olan adetin 3.gunu olmasi degilmi

test sonucumu dr a gösterdim 2 testte değerler normal 3.de çok düşük düzenli adet görüp görmediğimi sordu bende düzenli olduğunu söyledim testi yenileyelim muhtemelen labaratuar hatasıdır dedi

Kızlar benim e2 5çıktı fsh 5.12
Bebek düşünüyoruz ama 15aylık evliyiz normal yollardan şuanda gebelik oluşmadı.
1aydır fsh ı düşürmek için levotiron kullanıyorum.acaba fsh düşünce e2 yükseliyor mu bilgisi olan var mı?
Birde e2 yükselmesi için doktora gidenlerin tecrübelerini merak ediyorum zor yükselen bir hormon mu ???cevaplarınızı bekliyorum

Kızlar benim e2 5çıktı fsh 5.12
Bebek düşünüyoruz ama 15aylık evliyiz normal yollardan şuanda gebelik oluşmadı.
1aydır fsh ı düşürmek için levotiron kullanıyorum.acaba fsh düşünce e2 yükseliyor mu bilgisi olan var mı?
Birde e2 yükselmesi için doktora gidenlerin tecrübelerini merak ediyorum zor yükselen bir hormon mu ???cevaplarınızı bekliyorum
E2 estradıol yani östrojen demek evet sizin düşük 5 ise.söyle korkmayn yükselir allahn izni ile yumurta gelişimi az demek düşüklük 50 ler de olması gerekiyor

FSH nizin düşmesine gerek yokki gayet iyi düzeyde estradiol ünüzü yükseltmeniz gerekiyor
Muayene için geldim şimdi doktora estradiol regl döneminde böyle düşük çıkar sorun değil dedi bakalım fsh kaç çıkacak yeni tahlilde hayırlısıyla düşmüştür insallah

Demekki doktordan doktora görüş değişiyor bana estradiol 33 ken düşük demişti.adetlerinzn kaç gündür peki yada düzensizlik varmı

Demekki doktordan doktora görüş değişiyor bana estradiol 33 ken düşük demişti.adetlerinzn kaç gündür peki yada düzensizlik varmı
Adetin 3.günü tahlil yapıldı ve onda e2 5 çıktı.toplam 7gün sürüyor ama hiç bi düzensizlik yok çok şükür şimdiye kadar hep 23 24 günde bir oldu.doktora özellikle sordum çol düşük değil mi diye hayır regl döneminde düşük çıkar dedi

Şimdi bir yerde okudum adetin 3.günü normalin altında bi değer çıktığından 2 ye hatta 3e katlayarak hesap yapılıyormus yani benim 5 olan değerim 15 olarak düşünülüyor anladığım kadarıyla.sanırım bazı labaratuarlarda direkt 3katı olarak alıyor bu değeri

X