Estetik sonrası masaj ve yara izine çörek otu yağı

Mister81

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2008
688
410
43
Selam kızlar bir çoğunuzun bildiği gibi 2 ay önce ameliyat oldum masajlara devam ediyorum .yara izi kremi kullanıyorum onun dışında bitkisel tedavi olarak yara izlerine yanık izlerine çok iyi geldiğini bildiğim çörek otu yağıda kullanıyorum (aktardan almadım orjinal yağ Hatay dan komşuma getirttim)neyse yara izine sürerken masajıda o yağ ile yapıyorum fakat bu çörek otu yağının doğal göğüs büyütmede çok sık kullanıldığını öğrendim yine bu forumdan . Sertleştirdi büyüttü toparladı yazmış kullananlar aklıma takıldı acaba kullanmamam mı gerek öyle sertleşrirse falan sonuçta yumuşasın diye uğraşıyoruz.bilemedim bi danışayım size dedim

Son düzenleme:
Canım ben de yarın eczaneye E vitamini sorucam, çok iyi geliyormuş yara izlerine ve çatlaklara.. Malum benim memede az da olsa çatlak da oluştu. Çörek otu yerine E vitamini sürsen sen de?

Canım ben de yarın eczaneye E vitamini sorucam, çok iyi geliyormuş yara izlerine ve çatlaklara.. Malum benim memede az da olsa çatlak da oluştu. Çörek otu yerine E vitamini sürsen sen de?
Ben dün aldim E vitamini eczaneden.bugün basladim bakalim

Doakozmetikten aldım ben e vitamini c vitamini yani laskorbik asit birde Hindistan cevizi yağı c vitaminini yüzüme e vitamini her yere sürüyorum Hindistan cevizini saçıma falan sürüyorum

Gizemre iki ay oldu demişsin çok fark varmı küçüldümü fark olarak ne oldu anlatırsam sevinirim birde lazer hiç düşündününmü iz için yapan varmı acaba bu konuyla ilgili forumda yazı yok galiba

Gizemre iki ay oldu demişsin çok fark varmı küçüldümü fark olarak ne oldu anlatırsam sevinirim birde lazer hiç düşündününmü iz için yapan varmı acaba bu konuyla ilgili forumda yazı yok galiba
Yani fark var tabi ilk halleri daha şiş oluyo ama görüntü olarak şimdiki hallerini tercih ederim.görünüşte daha küçüldü gibi ama ameliyat sonrası göğüs çevrem 92-93 falandı şimdi 91

Kapsül icinde sivi gibi..dogal E vitamin mis.yani kimya katkisiz dedi eczaci.ama almanyada fiyatlar daha pahali sanirim..1 ayligina 75 lira verdim

Kızlar ben de az önce eczaneye gittim, şişe içinde E vitamini sordum öyle yokmuş, kapsül verdi 30 tane var içinde, 10 tl.. Gelir gelmez bir kapsülü kesip kulak çubuğu ile izlere sürdüm, bir de benim memede çatlak olmuştu onlara sürdüm. 1 ay deneyip görcez bakalım :)

B
bende alayım yarın.saçıma almıştım en son. Şampuanın içine kırıyordum

Vayde sende hiç foto eklemedin sonucun nasıl çok mu iz kaldı neden lazer araştırıyorsun genelde bi sene içinde silikleşiyo

Catlaklara en iyi çörek otu yagı iyi geliyor kizlar. Hamilelere tavsiye ederler hep kullanan hamile tanidiklarimda oldu catlaklara engel oluyor var olanida iyilestiriyor. Ama bir yan etkisi var;
Tüylenmeye sebep oluyor. Neyse catlak olmasinda tüyün çözümü var

Yazmayı unutmusum;
Hamile bir tanidigim karnina surmustu bu yaği tuylenme olduktan sonrada kuaforde basitce tek bir kere agda yaptirdi o bölgeye ve bir daha tüy cikmadi. Ek bilgi olarak yazmak istedim guçlu bir kıl köküne sebep olmuyor.

Doakozmetikten aldım ben e vitamini c vitamini yani laskorbik asit birde Hindistan cevizi yağı c vitaminini yüzüme e vitamini her yere sürüyorum Hindistan cevizini saçıma falan sürüyorum

merhaba, bende e vitamini alacağım ama kullanım şekli için 3katı yağla çözdürün falan yazıyor. siz nasıl kullandınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…